Братові

Подарунок братові - близькій людині

Брат - одна з найбільш значущих осіб в житті. Незважаючи на суперечки і періодичні сварки, ви розумієте брата краще, ніж інші люди. Подарунок для такої важливої людини повинен бути стильним, оригінальним і душевним. Саме такі презенти ви знайдете в електронному каталозі нашого магазину.

Який оригінальний подарунок братові купити в онлайн-магазині?

Авторське панно "Ангел" - сувенір у багеті з натуральної деревини, прикрашений мідної накладкою, сріблом, золотом і емаллю ювелірного призначення. Він написаний чорнилами на основі спирту. Картина присвячена Ангелу - крилатому захисникові, що спостерігає за людиною протягом усього життя.

"Велика книга чоловічий мудрості" - подарунок з глибоким змістом. Він являє собою багатосторінковий збори висловів мудрих людей, афоризмів, прислів'їв і влучних висловів. У книзі читач знайде життєві історії воєначальників і політиків, митців і вчених, філософів і істориків. А також 69 словесних портретів впливових чоловіків: починаючи головним богом Стародавньої Греції Зевсом і закінчуючи актором Аленом Делоном. Читання книги комусь дозволить відпочити, а кому-то дасть поживу для роздумів. Як і всі преміальні видання, книга доповнена декоративними вставками, барвистими ілюстраціями і цікавими посиланнями. Вона стане відмінним подарунком цінителю якісної документальної літератури.

Іменний щоденник - діловий презент, що дозволяє зберігати важливу інформацію у себе під рукою. До такої інформації відносяться тижневий розклад, дати ділових зустрічей, чорнові варіанти спічів і промов а також повсякденні замітки.

Щоденник є незамінним інструментом ділової людини. Він в рази надійніше і безпечніше електронних аналогів, адже блокнот нікуди не загубиться, що не зітреться з пам'яті смартфона і не втратить функціональність через розряджену акумуляторну батарею. Щоденник прикрашений натуральної італійської шкірою з візерунком алігатора, вручну зробленою палітуркою і масивною вставкою з покритою сріблом і золотом міді.

“Обрані рубаї "- книга Омара Хайяма, великого історика, філософа і гуманіста. Його робота на століття випередила ідеї часів Відродження і викрила головні вади сучасного суспільства. Вірші Хайяма завжди потрапляють точно в ціль, відрізняються максимальною ємністю і витонченою простотою.

Книга "Чоловік і жінка" - видання, яке розповідає про чоловіків і жінок, діаметрально протилежних істот планети. Вони настільки різні, що до сих пір не можуть визначитися: хто головніший, швидше, кмітливише і розумніше. Прочитавши цю книгу, ви отримаєте безцінні поради щодо створення міцних любовних відносин і вирішення сімейних проблем. Книга буде особливо цікава молодим людям, які хочуть створити власну сім'ю.

Книга "Технологія життя" - викладені у письмовій формі теорії значимої мети, присвячене можливостям і здібностям пересічної людини. Джерелом натхнення для автора послужили праці філософів, істориків, математиків і політиків. На їх основі він створив притчі і короткі історії, в яких мудрість древніх поєднується з сучасними поняттями.

Сімейний портрет з бурштину - реліквія ручної роботи, яку можна передавати з покоління в покоління. Вона гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром і красиво виглядає як в подружній спальні, так і робочому кабінеті. Картина виготовлена ​​з бурштину - сонячного каменю з корисними властивостями. Він зміцнює імунітет, захищає від хвороб і підвищує настрій.

Сувенір "Ключ" - подарунок з глибоким змістом. Він символізує пристрій, що дає доступ до самого потаємного - дома. Ключ також використовується в якості символу і в релігії. У римлян ключ був воротарем, що змінює пори року, час доби і погоду. А давньоєгипетські боги малювали символ ключа на усіх своїх предметах. В тому числі палицях. Сувенір виготовлений з міді, покритий золотом, поміщений на ложемент з синього оксамиту і закритий щільним захисним склом.

Набір під віскі "Козацькому роду нема переводу" - комплект з 6 келихів і графину ручної роботи, декорований мідними накладками, сріблом і ювелірної емаллю. Презент призначений для повнолітнього брата, який цінує якісні спиртні напої. Подарунок укомплектований в шкіряну коробку, прикрашену символічним зображенням гетьмана України.

Де купити подарунок братові за привабливою ціною в Україні?

exklusi.com - ваш бутік подарунків. Вас чекають штучні вироби ручної роботи, подарункові набори та ексклюзивні сувеніри, картини та ікони з бурштину. Переходьте у каталог, обирайте товари, що сподобалися та радуйте брата незвичайним подарунком.


Братові

Набір Explore Brushed Black Hugo Boss (кулькова ручка та папка A5)

Набір Explore Brushed Black Hugo Boss (кулькова ручка та папка A5)

⭐️Товари для офісу ⭐️Товари для чоловіків ⭐️Кулькова ручка ⭐️Папка
Артикул:HPBS003A
Щоденник A6 Hugo Boss Storyline Black

Щоденник A6 Hugo Boss Storyline Black

⭐️Без датування ⭐️ М'яка обкладинка ⭐️ Фіксація металевою пластиною
Артикул:HNM956A
Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій

Великий щоденник А4 "Тризуб" Синій

⭐️Натуральна шкіра ручної роботи⭐️Прикраса мідною накладкою ⭐️Декорації ювелірною емаллю ⭐️ Не датована
Артикул:0304002022К
Книга "Гетьмани України"

Книга "Гетьмани України"

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат
Артикул:0302002092
Книга "Обрані рубаї" Омар Хайям

Книга "Обрані рубаї" Омар Хайям

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр
Артикул:0303004001
Показано з 1 по 24 із 84 (всього 4 сторінок)