Братові

Подарунок братові - близькій людині

Брат - одна з найбільш значущих осіб в житті. Незважаючи на суперечки і періодичні сварки, ви розумієте брата краще, ніж інші люди. Подарунок для такої важливої людини повинен бути стильним, оригінальним і душевним. Саме такі презенти ви знайдете в електронному каталозі нашого магазину.

Який оригінальний подарунок братові купити в онлайн-магазині?

Авторське панно "Ангел" - сувенір у багеті з натуральної деревини, прикрашений мідної накладкою, сріблом, золотом і емаллю ювелірного призначення. Він написаний чорнилами на основі спирту. Картина присвячена Ангелу - крилатому захисникові, що спостерігає за людиною протягом усього життя.

"Велика книга чоловічий мудрості" - подарунок з глибоким змістом. Він являє собою багатосторінковий збори висловів мудрих людей, афоризмів, прислів'їв і влучних висловів. У книзі читач знайде життєві історії воєначальників і політиків, митців і вчених, філософів і істориків. А також 69 словесних портретів впливових чоловіків: починаючи головним богом Стародавньої Греції Зевсом і закінчуючи актором Аленом Делоном. Читання книги комусь дозволить відпочити, а кому-то дасть поживу для роздумів. Як і всі преміальні видання, книга доповнена декоративними вставками, барвистими ілюстраціями і цікавими посиланнями. Вона стане відмінним подарунком цінителю якісної документальної літератури.

Іменний щоденник - діловий презент, що дозволяє зберігати важливу інформацію у себе під рукою. До такої інформації відносяться тижневий розклад, дати ділових зустрічей, чорнові варіанти спічів і промов а також повсякденні замітки.

Щоденник є незамінним інструментом ділової людини. Він в рази надійніше і безпечніше електронних аналогів, адже блокнот нікуди не загубиться, що не зітреться з пам'яті смартфона і не втратить функціональність через розряджену акумуляторну батарею. Щоденник прикрашений натуральної італійської шкірою з візерунком алігатора, вручну зробленою палітуркою і масивною вставкою з покритою сріблом і золотом міді.

“Обрані рубаї "- книга Омара Хайяма, великого історика, філософа і гуманіста. Його робота на століття випередила ідеї часів Відродження і викрила головні вади сучасного суспільства. Вірші Хайяма завжди потрапляють точно в ціль, відрізняються максимальною ємністю і витонченою простотою.

Книга "Чоловік і жінка" - видання, яке розповідає про чоловіків і жінок, діаметрально протилежних істот планети. Вони настільки різні, що до сих пір не можуть визначитися: хто головніший, швидше, кмітливише і розумніше. Прочитавши цю книгу, ви отримаєте безцінні поради щодо створення міцних любовних відносин і вирішення сімейних проблем. Книга буде особливо цікава молодим людям, які хочуть створити власну сім'ю.

Книга "Технологія життя" - викладені у письмовій формі теорії значимої мети, присвячене можливостям і здібностям пересічної людини. Джерелом натхнення для автора послужили праці філософів, істориків, математиків і політиків. На їх основі він створив притчі і короткі історії, в яких мудрість древніх поєднується з сучасними поняттями.

Сімейний портрет з бурштину - реліквія ручної роботи, яку можна передавати з покоління в покоління. Вона гармонійно поєднується з будь-яким інтер'єром і красиво виглядає як в подружній спальні, так і робочому кабінеті. Картина виготовлена ​​з бурштину - сонячного каменю з корисними властивостями. Він зміцнює імунітет, захищає від хвороб і підвищує настрій.

Сувенір "Ключ" - подарунок з глибоким змістом. Він символізує пристрій, що дає доступ до самого потаємного - дома. Ключ також використовується в якості символу і в релігії. У римлян ключ був воротарем, що змінює пори року, час доби і погоду. А давньоєгипетські боги малювали символ ключа на усіх своїх предметах. В тому числі палицях. Сувенір виготовлений з міді, покритий золотом, поміщений на ложемент з синього оксамиту і закритий щільним захисним склом.

Набір під віскі "Козацькому роду нема переводу" - комплект з 6 келихів і графину ручної роботи, декорований мідними накладками, сріблом і ювелірної емаллю. Презент призначений для повнолітнього брата, який цінує якісні спиртні напої. Подарунок укомплектований в шкіряну коробку, прикрашену символічним зображенням гетьмана України.

Де купити подарунок братові за привабливою ціною в Україні?

exklusi.com - ваш бутік подарунків. Вас чекають штучні вироби ручної роботи, подарункові набори та ексклюзивні сувеніри, картини та ікони з бурштину. Переходьте у каталог, обирайте товари, що сподобалися та радуйте брата незвичайним подарунком.


Братові

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 81 (всього 4 сторінок)