Портрет під замовлення з бурштину

Портрети з бурштину - ексклюзивний подарунок для будь-якого свята

Сучасну людину складно чимось здивувати: він володіє дорогими гаджетами і отримує щодня гігабайти інформації. І коли настає час вибору подарунка, запрошена на свято людина стикається з дилемою: який презент купити? Як здивувати винуватця торжества? На допомогу в такій ситуації приходять портрети з бурштину. Вони являють собою класику образотворчого мистецтва, розказану на новий лад. Вони об'єднують майстерність художника, красу людського обличчя і магію мерехтливих бурштинових каменів. Портрет демонструє не тільки красу тіла, але і багатий внутрішній світ. Досвідчений художник здатний показати характер героя полотна і продемонструвати такі особисті якості, як: сміливість, цілеспрямованість, доброту або гостинність. Якою саме вийде картина, залежить від жанру, в якому працює художник.

Всього існує 7 жанрів портрета: 

 • Історичний - зображує історичну фігуру на основі спогадів сучасників і інших матеріалів. Досить часто робота в цьому жанрі трохи прикрашена та позбавлена ​​явних недоліків. 
 • Ретроспективний - зображує вигадану особу, або реальну людину, якої вже немає в живих. 
 • Картина - робота, в якій головний герой взаємодіє з оточенням, іншими людьми або предметами інтер'єру. 
 • Портрет-прогулянка - робота, в якій головний герой зображений на тлі природних ландшафтів. Особливу популярність даний жанр придбав в 17 столітті в Англії. 
 • Костюмований портрет - робота, в якій людина зображена одягненою у речі історичної особистості. У жінок великою популярністю користується образ Катерини II, у чоловіків - Петра I. 
 • Сімейний - робота, в якій всі члени сім'ї зображені на одному полотні. 
 • Релігійний - робота, в якій зображені Святі або звичайні люди, зробили істотний внесок у фонд Церкви.

Які портрети з бурштину купити?

 • Дитячі портрети з бурштину - розкішний презент, виготовлений вручну професійним художником по надісланій фотографії. Для роботи використовуються добірні камені бурштину, які підбираються індивідуально. Портрет поміщається в дерев'яну рамку,покриту шаром захисного лаку. Він поєднується з будь-яким інтер'єром і гармонійно виглядає як у вітальні, так і на столі робочого кабінету. Картина виготовляється в 3 розмірах, тому замовник може обрати оптимальний варіант для свого інтер'єру.
 • Картина з бурштину "Реджеп Ердоган" - портрет політичного лідера Туреччини. Ердоган почав політичну кар'єру в Стамбулі. Спочатку він був довіреною особою мера, а потім очолив керівництво столиці. У 2001 році Ердоган заснував Партію справедливості і розвитку, яка перемогла на виборах 2002 року і зайняла більшість місць в парламенті. Реджеп відомий суворою вдачею і глибоким патріотизмом. Він сміливо висловлюється на адресу політичних лідерів інших країн і старанно захищає інтереси Туреччини. Ердоган зробив ставку на туризм, завдяки чому його країна стала одним з ключових місць відпочинку для жителів Європи.
 • Портрети з бурштину на замовлення - авторська робота, виконана професійним художником вручну. Вона стане відмінним подарунком на день народження, ювілей або професійне свято. На картині можна зобразити керівника, політичного діяча, кохану людину або лідера країни. Для роботи використовується добірний бурштин - матеріал, що володіє цілющими властивостями.
 • Картина з бурштину "Янголятко з метеликами в саду" - робота в жанрі релігійного портрета. На ній зображена дитина в образі ангелика з крилами. Ангел ходить по саду, насолоджується навколишньою природою і прославляє велич створеного Творцем життя.

Замовляйте портрети з бурштину в спеціалізованому магазині

У магазині exklusi.com можна замовити портрет з бурштину за привабливими цінами. Над ним буде працювати професійний художник, а тому підсумкова якість роботи нічим не поступається надісланій фотографії.


Портрет під замовлення з бурштину

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)