Свічники

Свічники

В процесі оформлення віталень, їдалень чи спалень часто виникає потреба у використанні виразних прикрас, які б підкреслювали оригінальність дизайну. Чудовим візуальним акцентом можуть стати свічники – спеціальні підставки, які ефектно виглядають навіть без свічок, а за наявності джерел світла можуть виконувати функцію освітлення. Історія їх створення та застосування нараховує багато століть, а ось дизайн та практичні властивості постійно трансформуються. Сучасні моделі поєднують в собі зовнішню привабливість, зручність використання та безпечність, тому їх часто купують не лише для себе, але й на подарунок.

Призначення та функціональність свічників

У розпорядженні покупців є безліч видів свічників, кожен з яких має свої відмінні риси:

  1. Класичний свічник розрахований на встановлення однієї свічки, має лаконічний дизайн, але може бути доповнений незвичайними декоративними елементами.
  2. Канделябр є підставкою для 2-7 свічок. У таких виробів складніше конструктивне рішення, часто їх створюють з використанням об'ємних фігур рослин, людей та тварин.
  3. Менорою називають конструкцію під 7-9 свічок. Такі модифікації є популярними серед послідовників іудаїзму та можуть використовуватися під час оформлення різних закладів.
  4. Жирандоль - підвид канделябра, який відрізняється наявністю ріжків, встановлених по колу.

Залежно від цілей застосування розрізняють моделі для освітлення та декорування приміщень. Перші можуть використовуватися під час облаштування місця для читання чи прийняття їжі, а другі можна встановлювати будь-де - на полиці, на стільниці і т.д.

Довговічність, естетичні властивості та вартість свічників значною мірою визначаються матеріалом, з якого їх роблять. У продажу можна побачити товари з гіпсу, фарфору та металу, але оптимальним вибором стануть вироби із сучасних полімерів. Вони не виділяють токсинів при нагріванні, відрізняються міцністю, стильно виглядають та мають різноманітний дизайн.

Параметри, на які слід звернути увагу під час вибору свічника

Підставки під свічки багатьом здаються чудовою прикрасою для приміщень у квартирі чи будинку. Вони також можуть стати чудовим презентом для поціновувачів незвичайних елементів інтер'єру, а також тих, хто віддає перевагу класичному оформленню робочого або житлового простору. Не помилитися з вибором допоможе детальне вивчення фотографій та описів, при цьому до початку пошуку необхідно визначитися з:

  • кольором;
  • типом світильника;
  • способом встановлення;
  • розмірами;
  • стилістикою;
  • матеріалом.

Високоякісні свічники мають ретельно продуману конструкцію, отвори для закріплення свічок (якщо йдеться про моделі для освітлення) та гарну упаковку, що підкреслює ексклюзивність виробу. На нашому сайті можна підібрати оригінальні варіації для декорування чи освітлення власного будинку або на подарунок, не сумніваючись в швидкому отриманні замовлення.


Свічники

Показано з 1 по 14 із 14 (всього 1 сторінок)