Кухарю / кулінарові

Ексклюзивний подарунок кухареві - подяку за смачну їжу

Ваші враження від відвідування ресторану багато в чому залежать від кухаря. Кухар особисто закуповує продукти харчування, стежить за їх якістю і контролює процес приготування всіх страв. А найбільш складні замовлення виконує особисто, застосовуючи для цього накопичений досвід, власні напрацювання та фірмові рецепти. Хороший кухар готує просто смачні страви, професійний кухар - створює справжні витвори мистецтва. Вони прикрашені листям салатів, фігурками з овочів і фруктів а також візерунками з харчових продуктів. Як і будь-який фахівець, майстер-шеф є забезпеченою і самодостатньою людиною та цінуює оригінальність. Саме тому так важливо підбирати кухареві або кондитера оригінальні подарунки.

Який подарунок шеф кухарю підійде найкраще?


  • Ікона з бурштину "Свята мучениця Марфа" - стильний подарунок чоловікові кухареві. Ікона виконана поєднанням насипний і складальної техніки за допомогою дорогоцінних каменів і добірного бурштину. В якості прикраси використаний багет з натуральної деревини. Свята мучениця Марфа вважається покровителькою людей, пов'язаних з приготуванням їжі. Вона рятує від смертельних захворювань, виконує добрі бажання, допомагає дівчатам зустріти хорошого чоловіка і народити дитину. Кухарі зазвичай просять у Марфи гарного врожаю, якісних фруктів і відсутності голоду.
  • "Кулінарія" - настільна книга для кухарів і кондитерів. Це подарункове видання, прикрашене шкірою ручної роботи, накладками з міді і золотим тисненням. У ньому зібрані тисячі практичних і теоретичних матеріалів по кулінарії. Читача чекають докладні описи харчових продуктів, поради з облаштування професійної кухні та повний перелік ходових приправ. Книгу можна використовувати як основне і додаткове джерело інформації при приготуванні складних страв.
  • "Велика енциклопедія кулінарного мистецтва" - подарункове видання, декороване виробленої вручну шкірою. Лицьова сторона книги декорована накладками з міді, золотим покриттям і тисненням з благородних металів. Видання містить вичерпну інформацію на тему кулінарії. У ньому зібрані популярні меню для місць громадського харчування, поради з приготування недорогих і смачних страв, а також довідник сучасних спецій. Крім того, в енциклопедії представлені рецепти Похлебкина - відомого на всю Російську імперію кухаря. Вона стане прикрасою робочого кабінету ресторатора, кулінара і кондитера.
  • Ікона з бурштину "Спорительниця хлібів" - професійно виконане твір мистецтва від майстра складальної картини. На ньому зображена Божа Матір – ключова фігура для православних християн. Своє друге ім'я "Спорительниця" Богоматір отримала не просто так: вона завжди допомагала простому люду у виконанні повсякденних завдань, захищала від неврожаїв і рятувала пшеничні поля від посухи. У "Спорительниці хлібів" просять захисту від стихійних лих, пожеж, морозів і граду. Також є інформація про те, що приготування їжі з молитвою Спорительниця робить страви більш смачними та корисними.
  • Книга "Подарунок молодим господаркам" - енциклопедія ведення домашнього господарства в подарунковому оформленні. Видання стало бестселером 19 століття і зустрічалося в бібліотеці кожної молодої сім'ї. У книзі зібрані рецепти російської кухні, поради з ведення господарства, рекомендації по використанню спецій і секрети щасливого сімейного життя. Автор книги побудувала міцну сім'ю, народила 9 дітей, а тому добре знає предмет своєї роботи.

Де купити якісний подарунок кулінарові?

Шукаєте оригінальний подарунок кухареві за доступною ціною? Загляньте в онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекає великий вибір товарів, приваблива вартість на преміальні презенти і швидка доставка по всій Україні.


Кухарю / кулінарові

Показано з 1 по 18 із 18 (всього 1 сторінок)