Військовому

Книги та нагороди - гідний подарунок військовій людині

Служити Батьківщині престижно і почесно. Воїн, що захищає рідну країну, заслуговує на повагу, соціальних пільг і хороших подарунків в день вшанування професійного свята. Подарункові туалетні набори і предмети одягу дарувати воїну не прийнято. Сьогодні в ходу презенти, якими можна милуватися і передавати у спадок. Саме такі товари можна замовити в нашому магазині.

Який вибрати подарунок чоловікові військовому?


  • "Військова енциклопедія" - восьмитомна бібліотека, декорована шкіряним плетінням ручної роботи, мідними накладками і тисненням з чистого золота. Всі декоративні зображення виготовлені з емалі ювелірного призначення і покриті захисним лаком. Бібліотека містить вичерпну інформацію про способи ведення війни і видах зброї - починаючи примітивними камінням і палицями і закінчуючи міжконтинентальними балістичними ракетами з ядерним зарядом. Для кожного типу зброї вказані тактико-технічні характеристики, дата прийняття на озброєння і найбільш знамениті битви, в яких його застосовували. У бібліотеці є військово-технічний словник термінів. Він знайомить з мистецтвом війни і дозволяє бійцям підвищити кваліфікацію.
  • "Історичний опис одягу та озброєння російських військ" - бібліотека з 30 томів, прикрашених шкіряним плетінням, золотим тисненням, срібними накладками і ювелірної емаллю. Це перше в історії Росії видання, присвячене історії розвитку російського війська. Читача чекають докладні описи військового обмундирування 1000 ілюстрацій і дані про використання вітчизняною армією зброї, починаючи з часом монгольської навали і закінчуючи 21 століттям. Бібліотека стане відмінним подарунком начальнику військової частини, керівнику оборонного округу або вищому військовому чину.
  • Книга "Государ" - подарункове видання висловлювань знаменитого історика, філософа і літератора Н. Макіавеллі. Незважаючи на те, що вони були записані ще за часів Відродження, велика частина ідей актуальні й досі. Саме тому книга "Государ" має бути присутня в бібліотеці кожного поважаючого себе військового. Книга декорована мідними вставками, шкіряним плетінням і золотим тисненням. Вона стане відмінним подарунком для всіх військових - починаючи від командирів груп і закінчуючи співробітниками міністерства оборони України.
  • "Государ. Мистецтво війни" - книга італійського політичного діяча Ніколло Макіавеллі, основоположника теорії про політичну поведінку. Його напрацювання знайшли відображення в військових доктринах США, Англії і Франції. Макіавеллі стверджував, що сила важливіше моралі і для досягнення влади необхідні війська. Книга написана ще в 1513 році, але побачила світ лише через 20 років. Незважаючи на століття, які пройшли з моменту публікації даної роботи, її основні постулати для сучасної політики актуальні й досі.
  • "Історія українського війська" - подарункове видання для воїнів-патріотів, бажаючих дізнатися максимум інформації про становлення вітчизняної армії. Воно написано на основі архівів і топографічних карт, а тому має історичну достовірність. У книзі детально розібрана тактика боїв українських військових формувань, проаналізовані значущі битви і вказані особливості поведінки українців в конкретних операціях.

Де в Україні замовити дорогі подарунки військовому?

Шукаєте незвичайний презент? Хочете замовити ексклюзивні подарунки за доступну вартість? Тоді вам варто відвідати онлайн-магазин exklusi.com. До ваших послуг сотні подарункових товарів ручної роботи, прикрашені золотом, сріблом і дорогоцінними каменями. Вони стануть гідним презентом військовим і співробітникам суміжних відомств.


Військовому

Показано з 1 по 24 із 152 (всього 7 сторінок)