Бабусі

Пам'ятний подарунок бабусі - рідній і шанованій людині

Бабуся - мабуть, найбільш чуйна людина у світі. Вона ділиться своєю мудрістю, допомагає в найскладніших ситуаціях і направляє на істинний шлях. Настільки значуща людина заслуговує на повагу, увагу і ексклюзивні подарунки, які можна купити в онлайн-магазині exklusi.com.

Обираємо оригінальний подарунок бабусі

Бібліотека жіночого роману - збірник книг для інтелектуального відпочинку та приємного проведення часу. На читачів чекають класичні жіночі романи, що дозволяють відпочити і відволіктися від суєти реального світу. З яскравими головними героями, бажаючими побудувати щасливу сім'ю з коханою людиною. Вас приємно здивують літературні ходи, підступність лиходіїв і щира доброта вигаданих персонажів. Бібліотека оформлена у вигляді подарункового видання, а тому багато прикрашена золотим тисненням, мідними накладками, ювелірної емаллю і чистим сріблом. Такий збірник книг викличе щиру радість у вашій улюбленій бабусі.

"Біблія. Книги Святого Письма Старого і Нового Завіту" - класичне видання Біблії, засноване на Синодальному перекладі 1876 року. Її текст був звірений з текстом Старого Завіту, надрукованого єврейською мовою і грецького видання Нового Завіту. Біблія доповнена виносками, уточненнями і словником старовинних слів, які роблять читання релігійного тексту більш зрозумілим. Біблія прикрашена палітуркою ручної роботи, кольоровим обрізом і золотим тисненням. Вона стане відмінним подарунком віруючій людині.

Книга "Велика мудрість Соломона" - притчі, біографія і ключові моменти з життя знаменитого царя Соломона. Він прославився своєю мудрістю, прагненням до справедливості і умінням примиряти сторони з різними поглядами на одну і ту ж проблему. На відміну від інших вигаданих правителів, Соломон - реальний персонаж. Його життєвий шлях згадується в історичних хроніках Ізраїлю, а також в записах мудреців Близького Сходу. Книга "Велика мудрість Соломона" дасть відповіді на багато складних питань і дозволить читачеві з легкістю вирішити складні проблеми. Як і належить подарунковому лімітованому виданню, дана книга багато прикрашена позолотою, тисненням, тонуванням і лаком.

Книга "Великі жінки ХХ століття" - подарункове видання, присвячене найбільш відомих і впливових жінок минулого століття. Читача чекає віртуальна зустріч з Маргарет Тетчер, біографія знаменитої блондинки Мерлін Монро і докладний опис акторської кар'єри Любові Орлової. Книга оформлена в шкіряну палітурку ручної роботи і декорована золотим тисненням. Її бокова частина прикрашена кольоровим зрізом і орнаментом.

"Біблія з ілюстраціями Доре в 3 томах" - найбільша книга світу, доповнена ілюстраціями французького художника Густава Доре. Вона складається з Нового і Старого Завітів, в яких записані послання Господа і історія створення нашого світу. Біблія являє собою поліпшений варіант видання 1876 року, випущеного літератором Маврикієм Вольфом. Видавець не тільки переглянув зміст класичної Біблії, а й доповнив її 230 ілюстраціями Густава Доре - талановитого гравера з Франції. Вас чекають пророки і апостоли, класичні притчі і Божі настанови, розповіді з багатовіковою історією і опис таїнства виникнення життя на Землі.

"Євангеліє" - зібрання книг, присвячене земному шляху Сина Божого, Ісуса Христа. Ви дізнаєтеся, як жив Месія, які слова говорив людям і які настанови давав своїм учням. Ви поринете в найвідомішу на Землі історію про самопожертву, нескінченну любов до людей і готовность померти за чужі гріхи. Євангеліє також є готовим текстом для проповідування. Все що потрібно проповідника - знайти потрібну тему в Євангеліє і зачитати її вголос своїй пастві.

Де в Україні купити подарунок для бабусі?

Дорогі подарунки для улюбленої бабусі можна замовити в інтернет-магазині exklusi.com. Ми підготували подарункові видання Біблії та Євангеліє, Коран в позолоті і іменні ікони, збірники мудрості Сходу і прекрасні українські книги. Подивіться наш електронний каталог, оберіть потрібний товар і радуйте улюблену бабусю елітними презентами.


Бабусі

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 24 із 117 (всього 5 сторінок)