Подрузі

Незвичайні подарунки для подруги - вірної і надійної людини

Краща подруга, як рідна сестра. Вона зберігає таємниці, приходить на допомогу за першим покликом і готова віддати останню сорочку в важкі часи. Подруга - практично член сім'ї. Вона заслуговує на повагу, співчуття, розуміння і незвичайні подарунки.

Який крутий подарунок для подруги найкраще вибрати?

Авторське панно "Боги багатства" - твір мистецтва, в якому поєднуються сучасний живопис, мініатюрні скульптури і дорогоцінні монети. Він являє собою матеріальне втілення побажань багатства, достатку і благополуччя. У його оформленні використані золото і срібло, спиртові чорнила і ювелірна емаль, копії монет і справжні дорогоцінні камені. Таке панно стане чудовим подарунком кращій подрузі або колезі по роботі.

Картина з бурштинової мозаїки "Балерини" - незвичайний подарунок, виконаний поєднанням складальної і насипний техніки. На полотні зображено три балерини, які виконують одночасно складні па. Танцівниці виглядають як юні дівчата, які, незважаючи на свою крихкість, виконують неймовірно складне завдання. Картина виконана в сучасному стилі і гармонійно поєднується з різними типами інтер'єру. Вона зможе прикрасити вітальню, робочий кабінет або подружню спальню.

Картина з бурштину "Жіноче ранок" - подарункове панно ручної роботи, виконане поєднанням складальної і насипної технік. Для роботи майстер використав сонячні камені і бурштинову крихту. Доповнює оздоблення картини багет з натуральної деревини.

Книга "Східна мудрість. Притчі, афоризми, історії" - мудрість століть, яку передають з покоління в покоління. Читача чекають притчі і влучні висловлювання мудреців буддійської, християнської та хасидської культур. Всі розповіді в книзі написані простою мовою і доступні для розуміння. Вони будуть цікаві читачам з різним рівнем підготовки. Книга оздоблена шкіряним плетінням, золотим тисненням, дорогоцінними металами і ювелірної емаллю.

Книга "Вибрані рубаї" - збірник творів Омара Хайяма, класика східної літератури. Його влучні притчі виявилися пророчими і на століття випередили праці середньовічних авторів. Книга стане відмінним презентом подрузі, яка закохана в східну культуру і якісну літературу.

Книга "Міфи народів світу" – ще один оригінальний подарунок з нашого каталогу. Двотомне видання присвячене традицій і культури багатьох народів світу. Читача чекає ціла серія статей про потойбічних істот, сміливців і героїв, богів і їх помічників. Представлені в книзі образи є фундаментальними – велика частина з них послужила основою для створення різних вірувань і культур.

Книга "Подарунок молодим господаркам" - бестселер 19 століття, зміст якого актуально і сьогодні. У книзі наведені класичні рецепти приготування перших і других страв, приклади меню для літніх людей і сімей з дітьми. А також секрети використання спецій,

інформація про корисні властивості харчових продуктів, поради з ведення домашнього господарства і правила побудови сімейного щастя. Книга "Подарунок молодим господаркам" є доповненим і переробленим видання 1895 року. На відміну від оригіналу, в ній вказані точні дозування для приготування напоїв та страв. Як і інші подарунки нашого каталогу, книга багато прикрашена. Вона декорована натуральною шкірою, сріблом, золотом, вручну виконаним тисненням і барвистими ілюстраціями.

Книга "Технологія життя" - вільне трактування праці під назвою "Велика мета". На відміну від оригіналу, в "Технології життя" матеріал поданий у більш зручній і зрозумілій формі. У книзі немає хитромудрих формул, посилань на рідкісні публікації в пресі або складних для розуміння термінів. "Технологія життя" містить відповіді на безліч питань і практичні рекомендації щодо вирішення складних життєвих ситуацій.

Де купити подарунок подрузі: оригінальний, дорогий і незвичайний?

Ексклюзивні подарунки за привабливими цінами в Україні можна придбати в магазині exklusi.com. Вас чекають лімітовані видання книг, збірники думок провідних світових філософів і рецепти домашніх страв з органічних продуктів.

 


Подрузі

Щоденник (іменний)

Щоденник (іменний)

Артикул:ЕФА1906181200
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Щоденник "Ірис"

Щоденник "Ірис"

Артикул:ЕФА699
Ціну уточнюйте
Купити в 1 клік
Сувенір "Ключ"

Сувенір "Ключ"

Артикул:0206029003
Показано з 1 по 24 із 77 (всього 4 сторінок)