Подарунки за професіями - потрапляння в десятку

При виборі подарунка важливо враховувати професію винуватця торжества. Дізнавшись, де він працює і чому присвячує свій час, ви зможете підібрати найбільш цікавий презент. У магазині exklusi.com тисячі оригінальних подарунків: вони відсортовані за професіями і вартості, щоб вам було зручніше шукати потрібний товар.

Подарунки за професіями - знайомство з варіантами

Фінансист і банкір зрадіє таким презентам:


  • Книга "Спогади біржового спекулянта" - біографія легендарного біржового брокера Джессі Лівермора. Він спеціалізувався на ризикованих операціях і зумів сколотити мільйонний статок. В книзі особлива увага приділена психології продажів, секретам біржової гри і правилам інвестування. Твір має як художню, так і професійну цінність. Це біблія початківців маклерів, які бажають розбагатіти з мінімальними фінансовими ризиками.
  • Книга "Техніка банківської справи" - лімітоване видання в шкіряній палітурці ручної роботи. Титульний лист декорований срібною накладкою і тисненням з золота. Бічна частина книги прикрашена кольоровим зрізом. Видання являє собою довідник з класифікацією банківських і біржових операцій. У ньому представлені практичні рекомендації з торгівлі цінними паперами з наочними прикладами. Завдяки алфавітному покажчику читач легко знайде потрібний термін і ознайомиться з його значенням.
  • "1000 карбованців" - дорогоцінний подарунок з ювелірної емалі і золота 585 проби. Він являє собою металеву моделі банкноти номіналом 1000 карбованців, яка була в ходу після 1918 року. Банкнота випущена лімітованим тиражем на монетному дворі міста Києва та є дорогим раритетом.
  • "Грюнвальдська битва" - колаж з срібних монет на основі з синього оксамиту. Накладки виготовлені методом гальванопластики з покритою сріблом і золотом міді. Презент присвячений найбільшому в історії Середньовіччя битві і найважливішій перемозі об'єднаної польської та литовської армії. Автором композиції є художник Ян Матейко. Для своєї роботи він використовував оригінали європейських монет, які були в ходу з 16 до 18 століття.
  • В якості презенту бухгалтеру краще "Історію України в монетах і банкнотах" - лімітований подарунок у вигляді багета із захисним склом. Він являє собою колаж з копій подарункових монет і перших банкнот в історії незалежної України. Подарунок виготовлений вручну з банкнот, віддрукованих на монетних дворах Франції в кінці 1991. Для роботи використані покриті сріблом мідні накладки і біла друкарська папір вищої якості.


Щоб здивувати військового, вам варто купити такі презенти:


  • Бібліотека "Військова енциклопедія" - 8-томне видання, декороване натуральною шкірою, сріблом і ювелірної емаллю. У ньому зібрана повна інформація про всі військові сутечки людства. У книгах представлені технічні та історичні дані, що дозволяють реконструювати будь-яку з битв і розібратися в причинах поразки тієї чи іншої сторони. Для наочності статті книги доповнені фотографіями, схемами, військовими картами і діаграмами.
  • "Історія українського війська" - книга, присвячена історії розвитку української армії. Вона багата фактами, фотографіями та роздумами великих полководців. У виданні також присутній аналіз кожного бою на українській землі, особливості тактики українських воєначальників і ключові особливості стратегії козацьких загонів. Книга вражає не тільки багатством оформлення, але й масштабами виконаної роботи. У ній зібрані дані за період від становлення Київської Русі до агресії Росії проти України в 21 столітті.
  • "Святі покровителі чоловіків" - подарункове видання, в якому зібрана інформація про всіх покровителів воїнів. Книга декорована мідної накладкою, срібним покриттям, ювелірної емаллю і шкіряним плетінням ручної роботи. Вона стане відмінним подарунком командиру підрозділу, вищого військового чину або майбутньому захиснику Вітчизни. Подарувати її можна 6 грудня - в "День Збройних сил України".

Exklusi.com - онлайн магазин ексклюзивних подарунків за професіями

Шукаєте оригінальний презент бухгалтеру, лікарю, дипломату, викладачу, нафтовикові або металуру? Не знаєте, чим здивувати банкіра, фінансиста і архітектора? Тоді вам варто відвідати exklusi.com. Ми спеціалізуємося на професійних подарунках і зібрали велику колекцію преміальних товарів. Це зроблені вручну твори мистецтва з натуральної шкіри, добірної деревини, срібла, золота і ювелірної емалі.


Професія

Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)