Лікарю / медику / доктору

Подарунки для лікарів - гідні презенти для гідних людей

Своїми успіхами в економіці, науці і мистецтві ми зобов'язані лікарям. Вони допомогли збільшити тривалість життя людей удвічі і постійно стоять на сторожі їх здоров'я. Лікарі заслуговують на повагу, розуміння і якісних подарунків, особливо - в честь професійного свята. У день медика вони чекають не банальний блокнот, а презент, який вражає уяву. Але що подарувати людині, який кожен день бореться за чуже життя? Це може бути колаж з дорогоцінних монет, лімітоване медичне видання або енциклопедія захворювань, дбайливо прикрашена вручну виробленою шкірою.

Які подарунки лікарям обрати?

  • Бібліотека "Велика медична енциклопедія" - кращий подарунок медику. Він являє собою бібліотеку з 36 томів, декорованих мідними накладками, покриттям з срібла, шкірою ручного вироблення і золотим тисненням. У бібліотеці детально розглянуто теоретичні та практичні медичні питання з галузі молекулярної біології, біоніки, біохімії та інших супутніх наук. Перше видання цього масштабного праці було випущено в 1964 році і вчинила справжню революцію в друкарській справі. Воно з'явилося в особистому користуванні кожного поважаючого себе лікаря - починаючи рядовим терапевтом і закінчуючи завідувачем відділення.
  • Бібліотека "Приватна хірургія" - тритомне видання про хірургічні захворювання, методики проведення оперативних втручань і поради зі спостереження за пацієнтами з хірургічними патологіями. Видання декоровано шкіряним плетінням, накладками з міді і золотим тисненням. Такому презенту напевно зрадіє практикуючий гастроентеролог, травматолог і проктолог.
  • Книга "Антологія медичної мудрості" - подарункове видання, в якому зібрані висловлювання, поради та думки великих людей про медицину. У книзі містяться записи таких світил, як Гіппократ, Авіценна і Арнольд.
  • Книга "Клінічні лекції та вибрані статті" - видання знаменитого терапевта і професора Московського університету Г.А. Захар'їна. Він відомий тим, що заснований клінічну школу, описав симптоми, перебіг і способи лікування понад 100 захворювань. Особливу увагу терапевт приділив кліматичній терапії та дослідженню хвороб шлунково-кишкового тракту.
  • Книга "Народний лікарський порадник" - видання, присвячене відновленню здоров'я після хвороб. Його автором є такі імениті лікарі, як Боткін, Бок, Генер і Тиса. Також у виданні згадується інформація з книги Захар'їна і методички князя Енгалічева. Народний лікарський порадник містить докладні рецепти для виготовлення в домашніх умовах мікстур, крапель, мазей і примочок.
  • Книга "Цілющий травник" - докладний довідник про властивості цілющих рослин і способи приготування з них лікарських препаратів. Унікальність видання в тому, що наведена в ньому інформація в рази вірогідніше даних сучасної фармацевтичної літератури. А багато рецептів і зовсім є унікальними і існують в єдиному екземплярі.
  • Подарунок "Медицина" - колаж з фігурки змії, золотий чаші і срібних монет. Він символізує саму суть медицини, в якій різницю між ліками і отрутою часто визначає лише правильне дозування. Колаж виготовлений з міді й покритий сріблом 925 проби. Для декорування чаші використано золото, яке зазвичай застосовується у виробництві ювелірних прикрас.

Де в Україні купити подарунок на день медика?

Шукаєте незвичайний презент медичному працівнику? Хочете здивувати лікаря стильним подарунком? Тоді вам слід відвідати онлайн магазин exklusi.com. У нашому каталозі можна замовити понад 100 товарів медичної тематики за різною ціною: починаючи недорогими сувенірами і закінчуючи зробленими вручну творами мистецтва.


Лікарю / медику / доктору

Показано з 1 по 24 із 40 (всього 2 сторінок)