Подарунок мнснику - подяка за захист від надзвичайних ситуацій

Подарунок мнснику - подяка за захист від надзвичайних ситуацій

Надзвичайні ситуації трапляються раптово і загрожують життю тисяч людей. Єдиним захистом від них є злагоджені дії пожежних і співробітників МНС. Люди цих професій ризикують життям заради інших, а тому заслуговують на шанобливе ставлення і хороші подарунки.


Борці з вогнем проходять серйозну підготовку: тренуються в подоланні перешкод, підніманні важких предметів і гасінні пожеж на цивільних, військових, промислових і транспортних об'єктах. Найбільшою небезпекою для них є прихований вогонь і сильна задимленість. Боротися з цими небезпеками їм допомагають професійні навички і спеціалізоване обладнання. У перших пожежних, почали роботу в 16 столітті, такого обладнання не було. Сучасні вогнеборці оснащені кисневими балонами, захисними масками і костюмами, що витримують температуру до 1200 C °.

Який купити подарунок пожежного в честь професійного свята?

Ікона "Неопалима Купина" - твір мистецтво з бурштину. Його виготовляє майстер вручну, використовуючи професійні навички, накопичений досвід, добірні камені і бурштинову крихту. Неопалима купина є прообразом Богоматері. Вона символізує непорочне зачаття, в результаті якого народився Ісус Христос. Вперше купина була удостоєна уваги настоятелем монастиря Святої Катерини. У цьому храмі на честь купини облаштували окреме приміщення і побудували каплицю. Сьогодні прообразу Матері Божої присвячені сотні храмів і десятки ікон. Їй моляться багато людей, але особливо завзято - військові і співробітники МНС. Вони просять у Божої Матері захисту від пожеж, порятунку людських життів і тихого неба над головою. Неопалима Купина рятує пацієнтів з неврологічними захворюваннями: поклоніння їй знижує кількість нападів головного болю і полегшує стан хворих людей.


Ікона з бурштину "Свята Варвара" – подарунок на православну тематику для пожежного або співробітника МНС. Ікона захищає від надзвичайних ситуацій, полегшує важкий тягар відповідальності за людське життя і робить службу більш простий. На ній зображена мучениця Варвара - дочка багатого купця, який жив за часів правління імператора Максиміана. Варвара росла цнотливою дівчиною, уникала спілкування з навколишнім світом і контактів з язичницької вірою. В один із днів Варвара зрозуміла, що хоче присвятити життя служінню Господу і повідомила про це батькові. Батько розлютився, побив і віддав дочку на розправу правителю рідного міста. Варвару довго катували і вимагали зректися православної віри.


Але дівчина не відступилася від своїх релігійних поглядів і прийняла смерть з посмішкою на вустах. Господь оцінив відданість дівчини, спалив блискавками катів і залишив її образ в пам'яті людей на століття. Спочатку Варвара була похована в Іліополі, але вже в 6 столітті переміщена у Константинополь.

А через 600 років дочка візантійського імператора забрала мощі Святої з собою в новий будинок - столицю Русі, град Київ. Сьогодні тіло Варвари зберігається в Київському Володимирському соборі та доступнеі для поклоніння всім віруючим України.


"Стягнення загиблих" - авторська ікона, виконана методом лиття. Вона декорована покритим шаром срібла мідним окладом, ювелірною емаллю, патиною і кристалами Сваровські. Для зручності ікона оформлена в дерев'яний багет і захищена від пошкоджень щільним склом. "Стягнення загиблих" дарують молодятам і співробітникам МНС. Вони просять біля ікони щастя, терпіння, заступництва і збереження життя.

Чудодійність ікони була доведена на практиці: вона тричі рятувала від епідемії холери 1770 року жителів Воронезької, Тамбовської та Чернігівської губерній. На честь цієї події через 50 років був побудований храм, який знаходиться на території Московського Сирітського інституту.

Замовляйте ексклюзивні подарунки пожежним в кращому магазині презентів України

Шукаєте цінні подарунки для православних за доступною вартості? Звертайтеся до менеджерів exklusi.com. Вас чекають гнучкі умови оплати, індивідуальний підхід і швидка доставка по всій Україні протягом 1-3 днів.Подарунок мнснику - подяка за захист від надзвичайних ситуацій

Показано з 1 по 24 із 35 (всього 2 сторінок)