Дорогі подарункові книги про Україну - ексклюзивний сувенір з національним колоритом

Дорогі подарункові книги про Україну - ексклюзивний сувенір з національним колоритом

Україна - країна з багатовіковою історією, в якій відбулися тисячі культурних і історично важливих подій. Подарункові книги про Україну дозволяють дізнатися історію великої країни і ознайомитися з її етапами розвитку.

У нашому інтернет-магазині представлена наступна ​​література, присвячена Україні: нариси про козацтво, легенди та правила святкування, архітектурні альманахи і атласи, присвячені певній місцевості України.

 

Такі видання стануть відмінним подарунком людям, які цікавляться історією Батьківщини. Це чудовий презент керівнику, партнеру по бізнесу або коханій людині.

Подарункові книги про Україну - знайомство з асортиментом

"Ukraine" - видання, в якому зібрані враження мандрівника про поїздку по Україні. Він зібрав дивовижні історії, оповіді і легенди з усіх куточків країни. Його фотографії показують Батьківщину з незвичайного боку: вона постає перед читачем яскравою, автентичною і незвичайною державою. Видання "Ukraine" багате не тільки змістом, але й оформленням: лицьова сторона книги декорована національним гербом, покрита золотом, прикрашена тисненням і декоративними елементами з ювелірної емалі.

 

"Ворота Європи" - книга, в якій розглянутий період від часів Геродота до Революції 2014 року. Видання знайомить з історичним минулим України та допомагає краще зрозуміти її теперішнє. Автор демонструє читачеві свій погляд на розвиток держави і окремо виділяє особливості українського народу. Він показує, як маленька демографічна група перетворилася на волелюбну і незалежну націю.

 

"Історія українського війська" - наукова праця, створена на основі історичних архівів, військових карт і авторських спостережень. У ній показане формування української армії, яка пройшла шлях від невеликих військових формувань часів Київської Русі до повноцінної армії XXI століття. У книзі також детально описані особливості військової тактики Давньої Русі, хроніки боїв Кримського ханату і секрети військового мистецтва Карпатської Січі.

 

"Київ. Путівник 1918 року" - альманах, присвяченій столиці України. Демонструє читачеві пам'ятники архітектури часів польського, великокнязівського і козацького правління. Завдяки продуманій структурі з виданням зручно знайомитися навіть людині, далекій від історії. Особливу цінність представляють глави, присвячені Хрещатику, Оболоні, Щекавиці, Подолу і Старого Міста.

 

"Одеса 1794-1894" - робота Бориневича, видана в 1894 році. У ній представлено три типи архітектурних планів Одеси, які дозволяють ознайомитися з її найбільш значущими об'єктами. Книга розділена на 10 глав, присвячених громадському управлінню, місцевому населенню, промисловому потенціалу та колориту Одеси.

 

"Опис Чернігівського намісництва" - роман, присвячений правлінню Святослава і князя Чорного. У ньому докладно описаний процес зведення найбільш значущих храмів Чернігівської області, а також висвітлені особливості місцевих чудотворних ікон.

 

"Старий Львів" - путівник по Львову, створений знавцем міста. У ньому детально описані ключові об'єкти архітектури та головні художні скарби Львівщини.

Exklusi.com - магазин подарункових книг про Україну

Бажаєте здивувати близьких? Шукаєте магазин з подарунковими книгами? Загляньте в exklusi.com! Вас чекає бібліотека з 1000 авторських видань, прикрашених золотим тисненням, декоративними елементами з ювелірної емалі і шкіряним плетінням ручної роботи.

 


Дорогі подарункові книги про Україну - ексклюзивний сувенір з національним колоритом

Книжка "Ukraine"

Книжка "Ukraine"

Артикул:0302002113
Показано з 1 по 24 із 26 (всього 2 сторінок)