Колаж "Меркурій та Деметра"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206033025
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, срібло, золото
 • Розмір:
  62.5х82.5х4 см
14 675 грн

Меркурій в старогрецькій міфології бог - покровитель торгівлі, прибутку і збагачення, син бога неба Юпітера. Одним з його атрибутів є грошовий мішечок. Він дає багатства і дохід. Прототипом нашого Меркурія послужило зображення на одеському пам'ятнику Рішельє. У Одесі існує повір'я, що якщо доторкнутися до цього мішечка, то можна розбагатіти. Скульптор нашої художньої майстерні створив копію Меркурія з одеського зображення. Він щедро сипле золоті і срібні монети зі свого мішечка. 

Наші фахівці з нумізматики відібрали для цієї картини - талісману репліки золотих та срібних  античних монет.

Деметра - одна з найвпливовіших богинь Олімпу. Деметра - богиня родючості, помічниця землеробів, що наповнює їх житниці плодами земними. Вона - хранителька життя, покровителька усього живого, даруюча здатність плодоносити людям, тваринам, рослинам, грунту. У римській міфології Деметру називали Церера, це усе та ж богиня жнив і родючості. Римляни зображували її пишною матроною з фруктами в руках. Веселі бенкети, які завжди включав культ Деметри, свідчили про радість, яка дана людству в достатньому урожаю і народженні дітей. Зображення Деметри також відтворене нашим скульптором з легендарного пам'ятника Рішельє.

Грошовий талісман Меркурій і богиня родючості і достатку Деметра виконані ювелірною майстернею в металі. Вони покриті сріблом. Античні монети також вкрито шаром срібла та золота.Срібло втілює благородство, багатство і благополуччя. Золото - гідність, велич, владу. Монети - символ залучення багатства. Вони символізують зароблене багатство, що прийшло ззовні і несподіване багатство.

Всі символи розташовуються на живопису, виконаному в абстрактній техніці Alkohol Ink. Ця сучасна техніка дозволяє створити неповторні переходи і переливи кольору. Важливою особливістю є неповторність ліній і комбінацій.

Купити колаж "Меркурій та Деметра" можна у нашому інтернет-магазині Exklusi.com зі швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.