Книга "Ілюстрований путівник по Південно-Західних залізницях" Андрєєв П. Н.

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мідь, сріблення
 • Мова видання:
  російська
13 663 грн

Дана подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Лицьова сторона книги прикрашена красивими мідними накладками, які покриті сріблом, а також, торець книги, прикрашений золотим тисненням.

Видання дає своїм читачам вичерпну інформацію про всі станції Південно-Західної залізниці України. Також книга містить характеристику економічного розвитку тодішніх територій, матеріал по культурному житті краю та його історію. Книга стане відмінним подарунком для всіх, хто захоплюється історією рідного краю.

Південно-Західна залізниця є однією з найстаріших залізниць України. Залізнична мережа розташована в північно-західному і північному регіонах України, а така назва - "Південно-Західна" - збереглася ще з дореволюційних часів. З Південно-Західною залізницею пов'язана біографія вченого і інженера в галузі вивчення залізничного транспорту Бородіна, який працював тут з 1879 по 1896 року.

Сторінки книги "Путівник по Південно-Західних залізницях" допомагають уявити Україну позаминулого століття завдяки 160-ти фотокарточкам міських пейзажів і вокзалів. На знімках присутній одеський порт, відображений фотографом на "зорі" його існування, сквери Боярки і безліч старих станційних будівель - Мотовилівки, Могилева-Подільського та десятка інших.

Купити книгу "Ілюстрований путівник по Південно-Західних залізницях" Ви можете в нашому інтернет-магазині Exklusi.com з швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Сергей / 27.05.2021
Это новая книга или старая? а то не совсем понятно по фото.
И еще вопрос, есть какой то подарочный футляр к книге или коробка?
Администратор
Это репринтное издание (точная копия с оригинала)
Данная книга комплектуется картонной коробкой, можем предложить несколько вариантов подарочных футляров.