Ікона зі срібла "Архангел Михаїл"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0104002007
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло
 • Розмір:
  250х220мм
3 238 грн

Характеристики ікони:

Чарівна ікона виготовлена майстром методом лиття. Ікона обкладена в мідний оклад, який зверху покритий сріблом, прикрашений художньою ювелірною емаллю і патиною. Ікона оформлена в багет з натурального дерева і захищена щільним склом.

Все про ікону:

Архангел Михаїл (Архистратиг) з староєврейського "хто, як Бог". Ікона Архангела Михайла допомагає всім хто звертається до нього з молитвою. Архістратиг є покровителем воїнів, які захищають свій будинок, рідних від усього нечистого. Коли ізраїльтяни вийшли з єгипетського полону, був перед ними Архангел Михаїл. З'явився Ісуса Навина Архангел перед завоюванням Єрихону. Михайло не позбавив свого заступництва перед Святою Руссю, в 1239 році Новгород Великий врятував від татарського хана Батия. На Русі багато зображували Михайла як Архістратига військовим прапорам, тобто як ватажка Божого воїнства. Небесного покровителя стольного граду Києва і першого Київського митрополита Михайла - мудрого, тихого, але в той же час строгого ієрарха, називали Архистратигом Божого - Михайла. Святий Архангел Михаїл - головний Архангел, він один з найповажніших Архангелів в релігіях Християнства, Іудаїзмі і Ісламі. У православній церкві Архангела Михаїла іменують як Архістратига, з грецького головнокомандувач і виступає як глава святого воїнства ангелів. Він стоїть на сторожі Божої, цей образ присутній вже, починаючи з апостольських часів. У цьому лику Михайло знаменується як покровитель і соратник всіх вірних Богові, який виступає проти сил зла. Михайло знаменується як захисник душ померлих. До Архистратига також звертаються з молитвами про зцілення.

День святкування Архангела Михаїла 21 листопада (8 листопада за старим стилем).

Авіатори і льотчики моляться святому про допомогу в небі і благополуччя польоту, про захист від ворогів і злого умислу. Банкіри і фінансисти просять у святого про мудрий розподіл капіталу, про матеріальне благополуччя, про успіхи в бізнесі, про небесне заступництво при починанні нового справи, про вирішення матеріальних конфліктів і позовів. Металурги просять про захист у важких трудових умовах, хвороби та інших бід, про служіння на благо батьківщини і свого народу, про захист від злого умислу. Поліцейські просять про духовну підтримку та наставництво, про волю нести свій обов'язок з честю і гідністю, про захист від ворогів зовнішніх і внутрішніх, про мир, про торжество над недоброзичливцями. Будівельники і архітектора просять про відсутність помилок в проектах, про роботу на благо суспільства.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії