Щоденник "Поліція"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0304001042
 • Датовані листи:
  ні
 • Колір:
  чорний
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  українська
 • Формат:
  А5
2 988 грн

Щоденник з фірмовим логотипом - чудовий подарунок для керівника, колег, друзів як до професійного свята, так і до дня народження, ювілею, і другої події.

Характеристики щоденника:

Даний щоденник оформлений в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Лицьова сторона блокнота прикрашена красивими мідними накладками, які покриті сріблом і золотом, а також, по всьому периметру, щоденник прикрашений золотим тисненням. На щоденнику є декорації художньою ювелірною емаллю. З бічної частини щоденника є золотий зріз.

Все про щоденник:

Блокнот допоможе зберігати важливу інформацію просто "під рукою", всі зустрічі, записи і важливі справи вимагають системи і фіксації. І лише в голові, можна всього просто не втримати. Саме тому, і був придуманий особистий блокнот для ведення щоденних записів своїх справ. Особистий щоденник це незамінний помічник в трудові будні. Щоденник є необхідним атрибутом ділової людини - для ведення записів зустрічей, розкладів і інших ділових нотаток. Щодня, більшість ділових людей стикаються з величезною кількістю завдань і важливої ​​інформації, зустрічей і розкладів. Але в голові все цього не втримати, і тому ми використовуємо особистий щоденник, щоб по днях структурувати свої плани, і розуміти що всі записи у нас під рукою. Особистий щоденник - це незамінна річ для людини будь-якої галузі.

 

Можливе виготовлення під замовлення з Вашим логотипом.

/
Супер подарунок, якість на високому рівні.
Администратор
Дякуємо за відгук. Щоденник дійсно вартий уваги для презентабельного подарунку поліцейському.
/
Блокнот действительно классный и стоит своих денег, минус звезда за то что нельзя менять внутренность когда спишется весь.
Администратор
Славик спасибо за оценку ежедневника!
То что у ежедневника не сменный блок (внутренность), есть свои причины, и их много ( они касаются качества и удобства использования ежедневника, проверено на практике) по этому и стараемся потихоньку убрать из ассортимента модели со сменным блоком.
Как правило, после "списания" блокнота люди покупают новый. (или просят в подарок:) )
Кеп / 04.07.2021
В коричневой коже можно сделать?
Администратор
Кеп, к сожаленью вы не оставили контакта для быстрой связи с Вами.
Да, Можно сделать в коричневом переплете.
Свяжитесь с нами для уточнения деталей заказа и сроков изготовления.