Щоденник "Фіскальна служба України"

  • Рейтинг:
  • Бренд:
  • Артикул:
    0304001012
  • Датовані листи:
    ні
  • Колір:
    чорний
  • Країна виробництва:
    Україна
  • Матеріал обкладинки:
    натуральна шкіра
  • Мова видання:
    українська
  • Формат:
    А5
2 988 грн

Це ексклюзивний подарунок для співробітників і керівників підрозділу на день народження, ювілей і професійне свято.

Характеристики щоденника:

Даний щоденник оформлений в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Лицьова сторона блокнота прикрашена красивою мідною накладкою, яка покрита золотом, а також, по всьому периметру, щоденник прикрашений тисненням. На щоденнику є декорації художньої ювелірної емаллю. З бічної частини щоденника є золотий зріз.

Все про щоденник:

Блокнот допоможе зберігати важливу інформацію просто "під рукою", всі зустрічі, записи і важливі справи вимагають системи і фіксації. І лише в голові, можна всього просто не втримати. Саме тому, і був придуманий особистий блокнот для ведення щоденних записів своїх справ. Особистий щоденник це незамінний помічник в трудові будні. Щоденник є необхідним атрибутом ділової людини - для ведення записів зустрічей, розкладів і інших ділових нотаток. Щодня, більшість ділових людей стикаються з величезною кількістю завдань і важливої ​​інформації, зустрічей і розкладів. Але в голові все цього не втримати, і тому ми використовуємо особистий щоденник, щоб по днях структурувати свої плани, і розуміти що всі записи у нас під рукою. Особистий щоденник - це незамінна річ для людини будь-якої галузі.

Подарунок річ індивідуальна, а якщо врахувати скільки різних подарунків придумано в нашому світі, догодити людині буває досить важко. Але коли мова йде про подарунок співробітнику або начальнику, чи діловій людині, лідером, по праву, вважається особистий щоденник. Адже саме він, допомагає щодня зберегти безліч завдань, структурувати їх, і просто тримати їх під рукою.

Фіскальна державна служба України - це державне відомство, завданням якого є реалізація державної політики в митній і в податковій сферах, а також в сфері боротьби з правопорушеннями в застосуванні митного і податкового законодавств.

 

Можливе виготовлення під замовлення з Вашим логотипом.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.