Сувенір "Знак зодіаку - Близнюки"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206004018
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Покриття:
  золото
 • Розмір:
  260х300мм
2 888 грн
Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в декоративну рамку і захищений щільним склом. Накладка виготовлена з міді, зверху покрита золотом, декорована кристалами Swarovski.

Все про картину:

Близнюки - зодіакальне сузір'я північної півкулі неба. Сузір'я відоме з прадавніх часів. Ймовірно спочатку "близнюками" іменувалися близькі і візуально схожі зірки Кастро і Поллукс. Греки вважали сузір'я поміщеними на небо близнюками Діоскурами Кастором і Полідевком. Сузір'я включене в каталог зоряного неба Клавдія Птолемея "Альмагест".

Близнюки - сузір'я, що зображує двох братів-близнюків, Кастора і Поллукса. Як говорить легенда, вони були зведеними братами, росли і виховувалися разом і були нерозлучні, зовсім як справжні брати-близнюки. Кастор був смертним, а Поллукс безсмертним. Коли брати виросли, то брали участь в Троянській війні, і повернули з Трої в Грецію свою сестру - Прекрасну Єлену. Потім були в команді аргонавтів у пошуках золотого руна. Завжди допомагали один одному. Потім, в числі кращих героїв Греції, близнюки брали участь в полюванні на калидонського вепра. І перемогли це величезне чудовисько. У одному з військових походів Кастор загинув. Поллукс звернувся до Зевса з проханням послати і йому смерть, щоб не розлучатися з братом. І тоді Зевс вибрав для них загальну частку: один день брати проводять серед тіней в царстві похмурого Аїда, зате другий день веселяться в крузі богів на світлому Олімпі.

Вночі ж на небі спалахує сузір'я Близнюків, яке вважається сузір'ям дружби і вірності. Будь-який представник знаку Близнюки - дуже цікава особа. Його характеристика відрізняється неймовірною двоїстістю. Він може одночасно бути і жартівником-балагуром, і дуже серйозною людиною. Тільки Близнюки можуть так легко оцінити ситуацію з діаметрально протилежних точок зору. Близнюки викликають захват своєю чарівністю.

Кольори Близнюків - це фіолетовий, сірий, яскраво-жовтий. Квіти - маргаритки, мак, жовтець, жасмин, нарцис. Камені - хризопраз, гранат, агат. Метал - золото і срібло.

Подарунок "Знак зодіаку - Близнюки" виконаний по атласу зоряного неба Яна Гевелія. З ювелірною точністю складено каміння Swarovski у дивовижне сузір'я. Цей подарунок прийдеться до вподоби Близнюкам. Адже в ньому благородно виблискує золото, каміння спалахує, як діамантові зорі, а оксамит неба підкреслює витонченість роботи скульптора.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.