Сувенір "Герб Києва"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206002021
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Покриття:
  срібло
1 838 грн
Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір оформлений в декоративний багет. Накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом. Декоровані художньою ювелірною емаллю, патиною і кристалами Swarovski.

Все про подарунок:

Основу композиції цього подарунка становлять підкова - поширений в народі символ благополуччя і щастя; і герб міста Києва. Подарувати підкову означає від щирого серця побажати людині щастя і удачі. Такий подарунок обов'язково зможе принести такі блага.

Архангел Михайло, починаючи ще від правління Володимира Мономаха, був популярним мотивом символіки князівства Київського і є таким собі династичним знаком Мономаховичів. Він був зображений ще в на князівських печатках. 15 червня 1782 року герб з Архангелом офіційно був виданий Києву.

Герб Києва - це символ міста Києва, столиці України, який був затверджений 18 квітня 1995 року. Архангел Михайло символізує світлі сили, готові захистити Київ від будь-яких бід. Його фігура зображена в військовому вбранні зі срібними обладунками і в білій княжій сорочці. Михайло зображений на блакитному тлі варязького (давньоруського) щита.

У правій руці у Архангела знаходиться вогненний меч, повернений в сторону. Який є символом захисту, а в лівій - щит із зображенням золотого хреста, що є символом Християнської віри і світла. Архангельські крила прикрашені золотими смугами, а німб є символом святості.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.