Скриня Полуботка

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  22560
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
31 950 грн

Характеристики набору:

Даний подарунковий набір складається з великої накладки з монетами і оксамитовим ложементом під пляшку. Накладка виготовлена з міді, покритої сріблом і золотом. Все це укомплектовано твердою дерев'яною скринею, яка також прикрашена мідними позолоченими накладками.

Все про набір:

"Легенда - прийомна дочка історії".

Павло Полуботка (1660-1724 рр.) - син переяславського козацького полковника, отримав гарну освіту і зробив блискучу кар'єру. Якийсь час користувався привілеями Петра I, отримав в особисте володіння кілька сіл, місто Любич і землю. Він колекціонував предмети старовини, унікальні реліквії і вивчав мистецтва. На той час Полуботка вважався одним з найбільш багатих лідерів.

Ставши гетьманом, Павло Полуботка затіяв з царем хитру дипломатичну гру, маючи намір отримати більше політичної свободи. Однак, дізнавшись про дії Полуботка, Петро I наказав заарештувати його і відправити в каземат Трубецького бастіону. Перебуваючи в ув'язненні наказний гетьман не витримав тортур і помер. У маєтку Полуботка була направлена ​​спеціальна комісія для конфіскації майна. Але, на подив ревізорів, весь спадок гетьмана пропав, а було воно не малим. В. Прокопенко в творі "Скарби" описує, що син гетьмана вивіз до Англії барила золота, які були поміщені в Лондонський банк і, нібито перед тим як відправитися в Петербург, гетьман зарив свої скарби в селі підставивши на місці колишньої садиби Савицького. Крім того, історики стверджують, що частина золота зарита в Глухові, а частина - в Любич. Вважають, що Павло Полуботка заповів свої золоті запаси України, коли та стане незалежною. Золото Полуботка можна знайти в подарунковій скрині. В цьому подарунку є історія і настрій. Під розсипом монет надійно захований ключ до хорошого настрою. Цей подарунок точно запам'ятається своєю історією і нетривіальністю.

 

Набір не комплектується алкоголем!

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.