Скіфське золото

Скіфське золото - дорогий подарунок

Вибір гідного подарунка - складне завдання, особливо якщо потрібно привітати самодостатню людину. Туалетна вода, наручний годинник або щоденник в якості презенту виглядають занадто банально. Хочете по-справжньому здивувати винуватця торжества? Подаруйте йому скіфське золото.

Скіфи залишили яскравий слід в історії: красою і витонченістю їх золотих прикрас захоплюється весь світ. І тепер таку прикрасу зможете піднести в подарунок і ви.

Скіфське золото - знайомство з асортиментом

Скіфи - волелюбний народ, який проживав на Північному Причорномор'ї. Вони контролювали територію від Азовського моря до Уральського хребта. У їхніх похованнях знайдені сотні прикрас із чистого золота. У нашому онлайн-магазині можна придбати 100% копії таких предметів на вибір:

 

  • "Спадщина скіфів" - композиція з 10 скіфських предметів, знайдених в Україні в одному з курганів. Це церемоніальний ніж, 2 монети і 7 прикрас. Вони зображують повсякденне життя і побут стародавнього народу.
  • "Пектораль" - точна копія жіночої прикраси у формі півмісяця часів 4 століття до н.е. Прикрашено сценами полювання, битв і побуту скіфів. Виготовлено шляхом лиття по моделі, волочіння, пайки і емалювання.
  • "Вузол Геракла" - декорована бірюзою застібка з благородного металу. Виготовлена ​​на честь Геракла, який переміг немейского лева, здер з нього шкуру і накинув на плечі, зав'язавши вузлом. Прикраса також дало назву прямому вузлу, який й досі використовується у будівництві та морській справі.
  • "Дельфін сарматської цариці" - застібка, виготовлена ​​з кришталю, що видобувається в Уральських горах. Є копією прикраси часів I століття н.е., яка належала жриці або цариці Амага.
  • "Кримський карнеол" - намисто часів 1 століття нашої ери, виготовлені в Криму з кілець, скла, дорогоцінних металів і мінералів червоного кольору.
  • "Дорогоцінний меч" - копія холодної зброї, знайденої в кургані Скіфів в 4 столітті до нашої ери. Являє собою короткий меч з рукояткою, декорованого золотими накладками, зображеннями левів, коней і орлів. У комплект також входять піхви, прикрашені фігурками оленів з дорогоцінних металів.
  • "Виноградна мішура" - жіноча прикраса у вигляді листя виноградної лози. Виконана в класичному для 2 століття нашої ери стилі. Оригінал прикраси була знайдений в Усть-Альмі.

Де замовити скіфське золото в подарунок?

Шукаєте дорогий подарунок? Не знаєте, чим здивувати впливової людини? Хочете придбати оригінальний презент на ювілей фірми, день народження або професійне свято? Загляньте в онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекають копії скіфських прикрас, подарунки ручної роботи, лімітовані видання книг та інші віп-презенти.


Скіфське золото

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)