Подарункові підкови

Подарункові підкови – сувенір і оберіг в одному презент

Мідні підкови – загальноприйняті символи удачі. Їх дарували в Київській Русі, прибивали на щастя в Польщі і шанували в Мексиці. Багато народів вважають підкову захисним оберегом. Це цілком розумно, тому що сильний і здоровий кінь здатний одним ударом копита вбити вовка, прогнати лисицю і вберегти від злодіїв хазяйське майно. Ніхто не ризикне змагатися у силі та мужності з таким величним звіром. Саме тому підкова, яка є у кожного коня, має таке важливе значення для людства. Якщо ви хочете здивувати рідних і друзів стильним подарунком – сміливо купуйте подарункову підкову.

Подарункові підкови – щастя, яке можна піднести в дар

Народне прислів'я говорить, що щастя не можна купити ні за які гроші. Але його можна отримати в подарунок. Найбільш відомим магнітом щастя і удачі є золоті підкови. Це чудовий презент молодятам, подружжю, які святкують мідну весілля і закоханим,

недавно купили власну квартиру. Воно актуальне для привітання близьких друзів, сестер, племінників і братів, батьків і матерів. У нашому магазині можна придбати наступні товари з цієї групи:

 

  • "Картина з підковою" – сувенір у вигляді багета, виготовленого з натуральної деревини. Основа являє собою синій оксамит, на якому розміщена мідна, покрита золотом, накладка. Вона прикрашена каменями фірми Сваровскі і емаллю ювелірного призначення. Картина символізує щастя, яке часто можна знайти на звичайній дорозі.

  • "Картина 777" – декоративне полотно, на якому зображено пашить здоров'ям кінь, вплетений в величезну підкову. Картина символізує міць, приховану в сильній та потужній тварині. Такий презент припаде до душі людям, які вірять в Долю, призначення і забобони.

  • "Пара гнідих" – картина, на якій зображена пара молодих скакунів. Вони мчать вперед, не звертаючи уваги на тяжкість вантажу і видніються перешкоди. Полотно виконане з міді, покритої сріблом 925 проби. Розташована поруч з гнідим підкова виготовлена ​​із золота 585 проби.

  • "На щастя" – символічна картина, яка бажає добра і щастя. На ній зображена велика підкова, доповнена розташованої в центрі написом. Всі букви напису виконані з каменів Сваровскі, що імітують справжні діаманти. Такий презент порадує молодят і людей, що почали нове життя. Наприклад, молоду пару, яка будує відносини, але не планує одружуватися.

Exklusi.com – величезний вибір сувенірів за доступною ціною

Ми спеціалізуємося на продажу преміум-товарів 10 років і готові запропонувати вам кращі рішення. Починаючи від невеликих презентів для незначних випадків і закінчуючи творами мистецтва для значущих дат. В каталозі вас чекають тисячі товарів, серед яких напевно є саме те, що ви шукаєте.


Подарункові підкови

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)