Ордени та медалі

Медалі на замовлення – дорогий подарунок на довгу пам'ять

Чим здивувати суворого шефа? Який презент подарувати людині, що досягли в житті значних висот? Що купити в подарунок другу, якого знаєте з дитинства? Звичайно ж, подарункову медаль. Медалі та ордени – це знаки, які випускаються в честь знакової події, ювілейної дати або на честь якоїсь заслуги. Державні нагороди засновуються державою, але в нашому магазині ви зможете купити копію будь-якої медалі. Це маленькі твори ювелірного мистецтва, виготовлені з дорогоцінних металів, ювелірної емалі, каменів Сваровскі і ретельно підготовлених основ.

Медалі: ціна значущих вчинків і визнання досягнень

Медаль - це літопис епохи, відтворена на предметах малої пластики. У ній знаходять відображення значущі події, економічні потрясіння і культурні досягнення людства. Медаль виготовлена ​​з довговічних матеріалів, а тому не підвладна часу і залишається в цілості сотні років. За способом виготовлення вона є скульптурою, але на відміну від пам'ятників, в рази доступніше для звичайної людини. Так як модель виробляється відносно швидко, замовник може оперативно замовити орден до тієї чи іншої події: дня народження, весілля, вагітність і так далі.

 

Прабатьком слова медаль є латинський термін “metallum”, яким здавна називали всі металеві знаки на честь значущої особистості або події. Медаль завжди була нагородних елементом і вручалася з особливою пошаною. Пік розквіту мистецтва виготовлення нагород припав на період правління Римської імперії. А їх прообразом виступили грецькі монети, викарбувані зі срібних і золотих сплавів.

 

 

Після занепаду Римської імперії виробництво орденів і нагородних знаків було практично зупинено. Новий розквіт медальєрного мистецтва настав після закінчення Середньовіччя. У 15 столітті нагороди у вигляді монет, які можна носити на шиї, стали карбувати в усіх країнах Європи. З 17 століття зовнішній вигляд таких нагород був уніфікований: на лицьовій стороні стали зображати обличчя чинного правителя, а на зворотному – подію, на честь якої виготовлена медаль.

 

 

Сучасні нагороди часто носять гумористичний характер і вручаються близьким людям в честь яскравих життєвих подій. Наприклад, закінчення середньої школи, отримання диплома про вищу освіту або підвищення по службі. Завдяки сучасним технологіям зовнішній вигляд таких подарунків можна змінювати на власний розсуд, граючи з формами, наповненням і навіть матеріалами. Але найбільш популярними матеріалами для виготовлення медалей залишаються мідь, срібло, золото, ювелірна емаль і каміння Сваровські.

 

Які медалі подарувати?

  • Колаж "Ордена і нагороди" - стильний подарунок, виконаний на багеті з натурального дерева і захищений від пошкоджень щільним склом. Основа виготовлена ​​з розкішного бордового оксамиту, який поєднується з декорованими сріблом і золотом мідними накладками. Частина елементів колажу прикрашена ювелірної емаллю, імітує старовинну патину. Використовувані в композиції ордена – це копії військових нагород, якими нагороджувались державні діячі, які досягли успіхів у службі солдати і просто талановиті люди.

 

  • Орден "Святого апостола Андрія Первозванного" - унікальна нагорода, яка з'явилася за часів занепаду Російської імперії. Після Жовтневої революції 1917 року орден був скасований і відновлений в якості державної нагороди знову лише у 1998 році. Його заснував Петро I - великий державний діяч, новатор і реформатор. Нагорода являє собою хрест, зірку з срібла і зображення Андрія Первозванного. Орден було прийнято носити на фігурному ланцюзі з чистого золота. У перших варіантах нагороди зірка представляла собою не окремий предмет зі срібла, а звичайну вишивку на тканині.

 

 

  • "Великі князі Рюриковичі" - сувенір на багеті з натуральної деревини, прикрашений синім оксамитом. Його мідні накладки для більшої краси покриті шаром срібла. Сувенір являє собою колаж з копій медалей, які були в ходу в часи правління Катерини II. На них зображені правителі того часу: князі, царі Російської імперії і наближені до царських осіб люди. На звороті кожного ордена є докладна біографія зображеної особи. Вінчає композицію Архангел Михаїл - захисник Київської Русі.

 

 

  • "Медалі на князювання Великого князя Володимира" - дорогий сувенір, в якому зображено правління князя Володимира Великого. Він зійшов на престол в 10 столітті і перетворив Київську Русь в православну державу. Завдяки цьому Русь змогла налагодити торговельні зв'язки з багатьма великими державами того часу. Сувенір виконаний у вигляді срібних медалей, розміщених на червоному оксамиті. У центрі художньої композиції розміщена фігура самого князя Володимира. Він одягнений в вільні одягу і тримає в руках хрест – символ християнства.

 

Де купити копію медалі?

Хочете зробити ексклюзивний подарунок? Мрієте здивувати винуватця торжества незвичайним презентом? Тоді вам варто купити медаль в інтернет-магазині exklusi.com. До ваших послуг більше 50 нагород для різних подій.


Ордени та медалі

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)