Колажі з грошима

Колажі з грошима - ексклюзив, здатний здивувати

Вибір оригінального подарунка близькій людині - складне завдання. Але ще складніше підібрати презент колезі, партнеру по проектам або бізнесмену. У таких випадках на допомогу приходять колажі з грошей. Гроші відіграють ключову роль в житті кожної людини, а тому грошовий подарунок буде доречним. Адже що може бути символічно презенту, що стоїть багато грошей, який якраз-таки з цих грошей і складається. Як правило, він складається з монет номіналом від 1 до 50 центів і купюр різних номіналів. Для виготовлення колажу використовується або американська валюта, або валюта Європейського Союзу.

Колажі з грошима - дорогі презенти для дорогих людей

  • "Не в грошах щастя" - сувенір, здатний здивувати керівника, партнерів по бізнесу і колег. Являє собою багет з деревини горіха, захищений протиударним загартованим склом. Колаж завдано на основу з оксамиту і декорований ювелірної емаллю художнього призначення. Композиція є символічною. Вона складається з 100 монет і виготовленої з металу копії купюри. Композиція продовжує знамениту приказку, яка стверджує, що щастя не в грошах, а їх кількості.
  • "Час - Гроші" - сувенір у вигляді картини, прикрашеної грошової композицією. Вона складається з копій монет XIX століття 10 європейських держав і наручних годинників без ремінців. У центрі розташовується табличка з золотистими літерами на синьому тлі. Подарунок не просто наповнений змістом - він піднімає значимі філософські питання буття, над якими замислювалися Кант, Декарт та інші філософи. Розмір даного презенту 38х49 см. Основні матеріали - деревини, мідь, срібло, золото і скло. Місце виробництва - Україна.
  • "1000 карбованців з монетами" - персоніфікований ансамбль, в якому Влада і Достаток злилися воєдино. У ньому представлена ​​банкнота номіналом 1000 карбованців в оточенні монет 1918 року.
  • "1000 карбованців" - банкнота, надрукована на посиленою папері розміром 19 на 12 см. На її світло-коричневому тлі розміщено захист у вигляді геометричного узору і багаторазово повторюваного номіналу. Сама композиція виконана в стилі бароко і являє собою зображення двох українок, прикрашених вишиванками. В руках дівчини тримають булаву і ріг, які символізують владу і достаток відповідно. Доповнюють композиції дві гірлянди з квітів, овочів та фруктів. Купюра є результатом праці художника Золотова, який передав ескіз ще одному талановитому майстру - скульптору Зігуру. 1000 карбованців були в ходу в часи гетьмана Скоропадського і УНР. Внаслідок обмеженого тиражу і малого терміну існування незалежної держави дана банкнота вважається великою рідкістю.

Купуйте колажі з грошима в спеціалізованих магазинах

Хочете замовити ексклюзивний подарунок? Шукаєте дорогий презент, здатний здивувати винуватця торжества? До ваших послуг онлайн-магазин exklusi.com. Ми спеціалізуємося на віп-презентами 10 років і пропонуємо понад 1000 найменувань преміальних товарів. Знайомтеся з асортиментом, обирайте товар, який сподобався і купуйте якісні подарунки.


Колажі з грошима

Колаж "Гривна"

Колаж "Гривна"

Артикул:0201013001
Показано з 1 по 23 із 23 (всього 1 сторінок)