Картини знаки зодіаку

Подарункові знаки зодіаку: мінімум банальності, максимум оригінальності

Для покупки оригінальних презентів потрібна кмітливість і незвичайні подарунки. Щоб здивувати керівника, колегу або партнера по бізнесу, звичних щоденників, записників або шкіряних аксесуарів вже недостатньо. Оптимальний презент, незалежно від виду свята – подарункові знаки зодіаку. Це маленькі твори мистецтва, що підкреслюють приналежність одержувача подарунка до того чи іншого небесного знаку. А завдяки тому, що знаки зодіаку виготовлені з дорогоцінних матеріалів, вони є презентами преміального класу.

12 знаків зодіаку – плеяда дорогоцінних сувенірів

  • Авторське панно "Знаки зодіаку" – стильна картина, в якій сплелися воєдино сині і зелені фарби, авторська ідея і майстерне виконання. Вони доповнені зодіакальними сузір'ями - ключовими фігурами на даному панно.

  • "Ранок Миру" – вибір справжніх цінителів подарункового мистецтва. Покупець отримає багет з твердих порід, прикрашений покритої сріблом накладкою, камінням Сваровські та дорогоцінними металами. Фон сувеніра прикрашений картиною, виконаною спиртовими чорнилом. Ранок світу - це є завершений бенкет Всесвіту, після якого зірки пішли спати і намалювали перед глядачем зачаровує дію. Полотно виконане вручну, а тому унікально. Навіть наступна робота, виготовлена тим самим ​​майстром, все одно буде відрізнятися кількістю мазків, відтінком або кольором фарб.

  • "Близнюки" – сувенір, присвячений народилися під цим зодіакальним знаком. Сузір'я близнюки зображує зведених братів, які настільки любили один одного, що хотіли бути близнюками. Один з братів був богом, а інший – простим смертним. І коли смертний брат загинув, його безсмертний один також відмовився від вічного життя. В нагороду за такі міцні відносини Зевс дозволив братам бути один день в Раю, а інший – проводити в царстві Аїда.

  • "Знак зодіаку Терези" – стильний подарунок для людей, які народилися під цим знаком. Терези відомі прагненням вникати в усі деталі, ретельно зважувати свої вчинки і розподіляти блага рівномірно між усіма членами сім'ї. Це одні з кращих управлінців, талановиті юристи, постановники і оператори. Народжені під цим знаком люди можуть побудувати кар'єру в кіно, домогтися успіхів у світі мистецтв і зробити прорив в медицині.

  • "Знак зодіаку Водолій" – презент з дорогоцінних металів, що зображає однойменну назву. Малюнок нанесений на синій оксамит, центральний елемент композиції виготовлений покритої золотом міді. На задньому фоні можна побачити інші розташовані поблизу, сузір'я.

Купуйте подарункові знаки зодіаку в фірмових магазинах

У магазині exklusi.com вас чекають сертифіковані презенти, дорогі подарунки і зроблені вручну сувеніри. Вас приємно здивує доступна ціна, блискавична доставка замовлення Новою Поштою і бонуси для постійних покупців. Обирайте потрібний знак зодіаку і радуйте друзів і близьких незвичайним подарунком.


Картини знаки зодіаку

Показано з 1 по 24 із 51 (всього 3 сторінок)