Картини з історичними особистостями

Картини з історичними особистостями - сувенір, який запам'ятається на роки

Україна – велика країна зі складною долею. Її історію творили значущі історичні особистості, що залишили в спадщину нащадкам літературні шедеври, предмети архітектурного мистецтва і нерукотворні пам'ятники. Познайомитися з цими особистостями можна завдяки подарунковим картинам, представленим в нашому магазині. Ми маємо в своєму розпорядженні багатою колекцією полотен – починаючи портретами діячів мистецтв і закінчуючи державними особами першої величини.

Картини з історичними особистостями - знайомство з асортиментом

  • "Тарас Шевченко" – сувенір у вигляді декоративного багета, на якому зображено Кобзаря. Тарас Шевченко є найбільш значущою фігурою в українській культурі. Він доклав максимум зусиль, щоб звеличити українську мову від малоросійського діалекту до самостійної одиниці. Багет викладений синім оксамитом, декорований накладками з міді, які в свою чергу,покриті сріблом і позолотою. Також в оформленні композиції використана художня емаль ювелірного призначення.

  • "Гетьмани України" – презент, на якому зображені всі Гетьмани незалежної Української держави. Композиція виконана такими відомими майстрами, як Зігурда і Силенко. У модель її перетворила В. Жорна. А за адаптацію в полотно відповідає С. Силенко.

  • "Велич Київської Русі" – сувенір, виготовлений з натуральної деревини і декорований сріблом, міддю, патиною і емаллю художнього призначення. На тлі нанесено зображення, виконане чорнилом на основі етилового спирту. Полотно зображує провідних діячів Київської Русі – ключового держави Східної Європи періоду 9 століття. На той момент Русь займала територію від Таманського півострова до самої Волги.

  • "Петро Дорошенко" – портрет Петра Дорошенка, гетьмана, який правив в Україні в період з 1665 по 1676 роки. Картина написана на основі історичних документів і є найбільш достовірним зображенням Дорошенка на сьогоднішній день. Настільки висока точність – результат спільної роботи художника С. Силенко і скульптора Зігурда.

  • "Три богатирі" – подарунок, на якому зображені російські богатирі Добриня Микитич, Альоша Попович та Ілля Муромець. Він являє собою репродукцію полотна "Богатирі" пензля Васнецова. Картина вважається найбільш якісною роботою в жанрі народного фольклору. Її висока популярність зумовлена ​​увагою автора до деталей і детально прописаними характерами героїв.

  • "Микола Гоголь" – портрет великого поета і публіциста, який прославив Україну далеко за межами Європи. Картина виготовлена ​​з міді, вміщена на основу з натуральної деревини і прикрашена сріблом, позолотою а також ювелірної емаллю.

Купуйте картини з історичними особистостями в сертифікованих магазинах

Хочете придбати якісний подарунок? Побоюєтеся низькопробних підробок, які видають за дорогий оригінал? Тоді вам слід звернутися в онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекають віп-товари на вибір, виготовлені українськими майстрами і ювелірами вручну. Кожен товар - це маленький витвір мистецтва, перетворене з продуманого до дрібниць начерку в самостійний виріб.


Картини з історичними особистостями

Показано з 1 по 24 із 24 (всього 1 сторінок)