Картини з архітектурою

Картини з архітектурою – значимий сувенір

Архітектурне мистецтво справило значний вплив на людство і перетворило несприятливе середовище в комфортні для проживання людини будівлі. Багато архітектурних творінь мають статус творів мистецтва і шануються не менш відомих картин. Частина з них заслужили того,щоб їх зображення було відображене на полотнах, які після були перетворені в подарункові картини. Саме такі товари можна придбати в нашому магазині. Картини з архітектурою займуть гідне місце в робочому кабінеті керівника компанії,приймальні державного діяча або домашньому робочому кабінеті людини з розвиненим художнім смаком.

Картини з архітектурними шедеврами - багатий вибір варіантів

  • Полотно "Софійський собор" – робота майстра, на якій зображений побудований в 11 столітті Софійський собор. Його стіни бачили святкування перемоги над печенігами, одруження князів Київської Русі і присяги гетьманів незалежної України. Собор вважається світовою спадщиною, так як в ньому зберігся найповніший з раніше існуючих ансамблів фресок 11 століття. Картина прикрашена декоративною рамкою і мідними накладками. Всі декоративні елементи виготовлені з художньої емалі.

  • "Чорнобиль" – подарунок за доступною ціною, що представляє собою скульптурне зображення Чорнобильської АЕС. Воно виготовлене з покритою сріблом міді і розміщено на дерев'яному щиті. Як декоративні елементи використана емаль ювелірного призначення і патина. Подарунок нагадує про наймасштабнішою технологічної катастрофи людства.

  • "Володимирський собор" – подарунок, оформлений в багет з добірної натуральної деревини. Основою і одночасно фоном для композиції служить бордовий оксамит. Накладки презенту виготовлені з декорованого сріблом і патиною мідної пластини. На картині зображений один з найбільш значущих архітектурних об'єктів християнства - Володимирський собор. Над його прикрашенням працювали такі видатні художники, як Васнецов, Врубель та Прахов.

  • "Вид Києва" – сувенір з натурального дерева з покритою сріблом мідної накладкою. На ньому зображений вид на значущі архітектурні об'єкти Старого Києва. Появу Київа передбачив сам Андрій Первозванний, а побудували брати Кий, Щек, Хорив і сестра Лебідь.

Exklusi.com - онлайн-магазин подарунків із зображенням архітектурних шедеврів

Шукаєте сертифікований магазин дорогих подарунків? Хочете мати вибір між дорогими і доступними за ціною презентами? Мрієте піднести незвичайний сюрприз? Тоді вам слід заглянути в наш онлайн-магазин. Вас чекають понад 1000 подарункових товарів для жінок і чоловіків, керівників і підлеглих, ділових партнерів і просто хороших друзів.

Ми отримуємо товари безпосередньо від виробника, а тому пропонуємо найкращі ціни на ринку, доставку в будь-яку точку України і зручні способи оплати.



Картини з архітектурою

Показано з 1 по 24 із 57 (всього 3 сторінок)