Картини полювання та риболовлі

Картини про полювання і риболовлю - цінний сувенір

Полювання та рибалка – найбільш популярні види активного відпочинку. За статистикою в Україні 100000 мисливців і 1 мільйон рибалок. Щоб порадувати цих людей в професійне свято або в день народження, звичайного подарунка недостатньо. Потрібен унікальний презент, який зможе підкреслити приналежність винуватця торжества до рибальської або мисливської когорти. Саме для таких випадків існують подарункові картини, що зображують видобуток кабана, загін оленів собаками і заспокійливі полотна, на яких показаний процес риболовлі.

Риболовля та полювання - ключові теми для картин

  • "Полювання на кабана" – сувенір для вітальні заміського будинку, робочого кабінету або клубу. Це багет, виготовлений з твердої породи деревини. Головні герої полотна нанесені на мідну накладку, прикрашену сріблом і патиною. Сюжет твору оповідає про протистояння людини і з одним із найсильніших лісових звірів – кабана. Хряк здатний ховатися від хижаків, розвивати на відкритих ділянках швидкість більше 35 км / год. Він з легкістю перестрибує метрові перешкоди і може зробити стрибок довжиною до 4 метрів. Кабани володіють відмінним нюхом, добре плавають і піднімаються на схили, недоступні іншим копитним тваринам. Голова цього звіра символізує доблесть, військову виучку і прямолінійність. Її зазвичай дарують чоловікам, які відзначилися на службі або досягли професійних висот. Вепр також цінується в культурі східних і північних країн. У японців він символізує здоров'я, у скандинавів – врожайність.
  • "Лось" – картина, присвячена лосю, великому звіру із середніх широт. Маса деяких лосів досягає 500 кг, а зріст – понад 2 метри. Незважаючи на великі розміри, вистежити це тварина неймовірно складне завдання. З нею можуть впоратися тільки досвідчені звіролови, які вміють читати сліди звірів.
  • "Полювання на глухаря" – стильний подарунок для кращого друга, колеги чи напарника по бізнесу. Являє собою дерев'яний багет, захищений від атмосферного впливу загартованим склом. Основа пофарбована в зелений колір і виготовлена ​​із зшитого вручну оксамиту. Накладки мідні, декоровані сріблом і справжньою патиною. У центрі композиції зображено сам глухар, а навколо нього сцени, присвячені загону і видобутку цього птаха.
  • "Полювання на оленя з собаками" – презент з натуральної деревини, захищений щільним подвійним склом. На ньому зображені мисливські собаки, що переслідують свою здобич. Це надійні помічники, службовці людині вірою і правдою сотні тисяч років. Вони настільки віддані хазяїнові, що готові пожертвувати власним життям.

Exklusi.com - великий вибір сувенірів

Шукаєте незвичайний сувенір? Не знаєте, чим здивувати заможного друга? Приходьте в онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекають 1000 товарів, допомога продавців і гнучкі умови оплати. Куплений товар буде ретельно упакований, перевірений перед відправкою і доставлений Новою Поштою в будь-яку точку на карті України.


Картини полювання та риболовлі

Показано з 1 по 19 із 19 (всього 1 сторінок)