Професійні герби

Професійні герби - сучасні представники геральдичного спадщини

З гербом людство знайоме з 1150 року. 9 століть тому його використовували тільки багаті люди, сьогодні він є навіть у державних служб. Власні символи завели Фіскальна служба, прикордонні війська та МВС України. Професійні герби стали корпоративним подарунком: їх дарують на професійні свята і на честь значущих для підрозділу подій. Саме такі презенти можна придбати в нашому магазині. Вони стануть відмінним подарунком для співробітника поліції, захисника вітчизни або людини, що працює в Податковій службі України.

Професійні герби - короткий огляд асортименту

 

  • Колаж "Генеральна прокуратура України" - сувенір для працівником прокуратури. Композиція складається з синьою оксамитової основи, прикрашеної вагами - символом правосуддя. Під вагами розташована плашка з назвою відомства. Вся композиція укладена в дерев'яний прямокутний багет з мореного дуба. Рамка пофарбована в коричневий колір, який доповнює золотисту плашку і відтіняє синю основу.
  • Колаж "Укрзалізниця" - професійний презент для співробітників залізниці. Він виконаний у вигляді складної композиції, вміщеній в дерев'яний багет. Її центральну частину займає схематична карта України, на тлі якої розташований паровоз. Навколо паровоза знаходиться срібна підкова, яка символізує еволюцію гужового транспорту в залізничний. Вінчають герб букви УЗ синього кольору, які представляють собою абревіатуру державної транспортної компанії "Укрзалізниця". Його можна презентувати співробітникам залізниці: машиністам, колійники, диспетчерам, начальникам жд-станцій і ділянок.
  • Плакетка "Військова прокуратура України" - презент для структурного підрозділу прокуратури. Він складається срібного щита з синім фоном в центрі. Його прикрашають срібні ваги - символ справедливості, мечі - символ безпеки і державна символіка України. У нижній частині знаходиться плашка з девізом "Закон, честь, гідність". Завершують композицію золоті гілки і табличка з назвою відомства.
  • Плакетка "Державна прикордонна служба України" - являє собою композицію у вигляді розташованого горизонтально прямокутника. Вгорі зліва видніється символ прикордонної служби, в центрі - схематичне зображення України і всіх областей. А справа знаходиться прикордонний стовп, яким прийнято відзначати державний кордон. Презент декорований покритої золотом накладкою, сріблом і ювелірної емаллю.
  • Плакетка "Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю" - сувенір у вигляді декоративного багета. Його основа виготовлена ​​з бордового оксамиту і доповнена мідною накладкою. Накладка, в свою чергу, прикрашена художньою емаллю і золотом.
  • Плакетка "Державна фіскальна служба України" - презент в мінімалістичному стилі. У його центрі розташовується символіка фіскальної служби, нанесена на бордовий оксамит. Під символом знаходиться плашка з назвою відомства.
  • Плакетка "Поліція охорони" - професійний герб державної служби охорони. Він являє собою срібний хрест, укладений в білу сферу. Навколо неї розташовується синій коло з назвою відомства. Інший простір займає рамка з благородного металу.
  • Плакетка "Паспортний сервіс" - професійний герб паспортної служби країни. Він виготовлений з оксамиту і покритої сріблом мідної накладки. Презент можна подарувати співробітникам, які працюють в даному відомстві.

Купуйте професійні герби в спеціалізованих магазинах

Exklusi.com - спеціалізований магазин віп-подарунків. У нас можна купити подарункові картини, професійні емблеми і персоналізовані подарунки. Клієнтам доступні кілька видів оплати, безкоштовні консультації менеджерів і база знань по вибору подарунка.


Професійні герби

Показано з 1 по 24 із 30 (всього 2 сторінок)