Геральдика - презент, наповнений змістом

Геральдика - презент, наповнений змістом

Геральдика - наука, яка займається вивченням гербів. Вона визначає, які символи допускаються при складанні фамільного, державного і сімейного герба. А також розшифровує значення кожної використовуваної фігури. Дана наука настільки глибока, що навіть існує спеціальна мова, дозволяє фахівцеві розшифрувати значення всіх видів геральдичних елементів. Незважаючи на те, що геральдика зародилася за часів Хрестових походів, вона не втратила своє значення і понині. Більш того, в XXI столітті її актуальність істотно зросла - причиною цього стала поява подарункових гербів. Вони є оригінальним презентом, здатним здивувати навіть спокушеного людини.

Герби міст України - гідний подарунок впливовим людям

Герб – унікальний презент. Він пробуджує почуття патріотизму і дозволяє ознайомитися з історією рідного краю. У нашому онлайн-магазині можна придбати наступні геральдичні товари:

 

"Герб Запорізької області" – подарунковий символ у вигляді малинового поля, на якому козак з золота несе службу в повному бойовому обмундируванні. Щит Запоріжжя прикрашений двома золотими перначами, доповнений литаврами, поясом і булавою. Нижня частина композиції відведена напису золотими літерами на стрічці блакитного кольору.

 

"Герб Києва" - композиція, в якій об'єднані підкова і фігура Архангела Михаїла. Підкова символізує щастя, процвітання і благополуччя української столиці. А фігура Архангела Михаїла символізує справедливість. Архангел одягнений в сорочку білого кольору, обладунки зі срібла і прикрашений зображенням Сонця. Він тримає в руках вогненний меч, і срібний щит, прикрашений золотом. Над головою Михайла видніється німб - знак святості і непорочності.

 

"Герб Луганська" подарунковий символ з дорогоцінних металів, ювелірної емалі і мідних сплавів. Він прикрашений композицією, яка представляє собою копію купюри номіналом 1000 карбованців. На композиції зображено дві українки в національному одязі. Одна жінка утримує в руках булаву, інша - ріг достатку. Між жіночими фігурами знаходиться геральдика Луганська у вигляді щита, чорної доменної печі і молотами чорного кольору.

 

"Герб Львова" - сувенір, декорований камінням Сваровскі, емаллю художнього призначення патиною. Він являє собою композицію з таких компонентів: підкови -

символу щастя, дерев'яних воріт, трьома кам'яними вежами і левом. Дана геральдика була затверджена в 1990 році на сесії місцевої влади Львова.


 

"Герб Полтави" складається з символу щастя підкови, прапорів часів 18 століття і двох схрещених шпаг, намальованих на тлі червоного кольору. Щит герба Полтави також доповнений прапором і зеленої пальмою, яка символізує перемогу над шведськими військами в 1709 році. У композиції також присутній змія - символ мудрості і слави. 

 

"Геральдика Суми" складається з французького щита, пофарбованого найчистішим сріблом, трьох сумок і гудзиків. Сумки виглядають так саме, як і спорядження козаків 17 століття.

 

"Подарункова геральдика Черкас" представлена ​​панно з козаком в одязі червоного кольору, який екіпірований рушницею, шаблею і порохівницею. Козак сидить на сріблястому коні, що роз'їжджає по червоному тлі. Геральдика Черкас офіційно затверджена на початку 1995 року на черговій нараді місцевого комітету.

 

"Геральдика Чернігова" була затверджена в 1992 році і являє собою композицію з щита, на якому зображений коричневий орел з короною. У лівій лапі він тримає символ християнства - хрест із золота.

 

Геральдика Києва відрізняється від символіки інших обласних центрів. Вона заснована на зображенні Архангела Михаїла - захисника всіх православних. На гербі столиці України він зображений як воїн в обладунках зі срібла, що тримає щит епохи варягів. Його крила складені і прикрашені смугами з чистого золота.

Купуйте ексклюзивні подарунки в спеціалізованих магазинах

 

Хочете вибрати оригінальний подарунок? Мрієте здивувати друзів, подарувавши їм геральдичний символ? Тоді вам варто заглянути в онлайн-магазин exklusi.com. Вас чекають сотні виготовлених вручну товарів, декорованих дорогоцінними металами, камінням Сваровські та прикрасами з ювелірної емалі.

 


Геральдика - презент, наповнений змістом

Подарок "Тризуб"
Артикул: 0206026001
Характеристики подарунка: Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева. На...
2 038 грн
Замовити
Купити в 1 клік
Плакетка "Тризуб"
Артикул: 0206026005
Характеристики подарунка: Даний подарунковий сувенір оформлений в декоративний багет, захище...
1 200 грн
Замовити
Купити в 1 клік
Герб України, тризуб 27х39
Хіт
Артикул: 5746
27х39
37.5х50
Герб України, тризуб Вдома чи на роботі у кожного українця обов'язково мають бути елементи націон...
750 грн
Замовити
Купити в 1 клік
Герб України з бурштину "Тризуб" 20x30
Артикул: К0180-20x30
20x30
30x40
40x60
60x80
80x120
Тризуб один з найдавніших символів, відомих людству. У багатьох культурах світу він є невід'ємним ат...
1 150 грн
Замовити
Купити в 1 клік
Герб України
Артикул: 24447
Походження сучасного герба України йде глибоко в історію. Характеристики герба: Даний герб Укр...
123 165 грн
Замовити
Купити в 1 клік
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)