Збірник "Панас Мирний"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003103
 • Автор:
  Панас Мирний
 • Колір:
  синій
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  російська
20 250 грн

Характеристики збірника:

Даний подарунковий збірник складається з 5 томах. Оформлений у палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Торцева сторона книг прикрашена красивою мідною накладкою, яка покрита сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книги є кольоровий зріз.

Все про збірник:

Серед класиків української літератури почесне місце займає Панас Мирний. Автор багатьох книг, які стали надбанням української літератури і культури, які сьогодні не сходять з книжкових полиць і включені до шкільної програми вивчення. Живучи в той час, коли на Батьківщині не можна було видавати подібні праці, що захищають українську ідею, Панас писав під псевдонімом (справжнє ім'я - Панас Руденко), а видавав публікації за кордоном, де вони зустрічали позитивні відгуки і рецензії.

Його праці "Хіба ревуть волі як ясла повні?", "Повія", "Золоте зерно" мають величезну цінність для української класичної літератури.

Цікавою і неординарною є особистість Панаса Мирного. Він увійшов в українську літературу як прозаік - новатор, який порушив суспільно важливі морально-етичні питання. Його ставлять в один ряд з корифеями української прози. А його роман "Хіба ревуть волі, як ясла повні?" вважають цінним художнім твором, органічно пов'язаним з життям народу.

Класик української літератури, що належав до нечисленних письменників, яким вдалося реалізувати себе в літературі і одночасно побудувати блискучу кар'єру, ставши статським радником. Царська поліція так і не дізналася, що популярний письменник Панас Мирний і полтавський чиновник казенної палати Панас Рудченко - одне і те ж обличчя, навіть коли в 1915р. оголосила "у всеросійський розшук" політично підозрілу особу "письменника Панаса Мирного", який активно публікувався за кордоном, критикуючи російську владу за відмову відзначати 100-річний ювілей від дня народження Тараса Шевченка.

Панас Мирний був першим, хто вивів українську літературу на нові "рейки" епічної прози, розкривши образи близького йому за духом непомітного "маленької людини" - українських дворян і чиновників, поміщиків, інтеллігента - різночинця, торговців, селян.

На походження його відомого прізвища, можливо, вплинуло місто, де він народився - Миргород. У його метриці було написано відразу два прізвища: Мирний і в дужках Рудченко, але практично до самої смерті, крім близьких йому людей, ніхто не знав про те, що Рудченко і Мирний - один і той же чоловік.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.