Подарунок "Револьвер і ордена"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
7 250 грн

Це відмінний подарунок для тих, хто захоплюється історією України та вогнепальною зброєю.

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит бордового кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом. Декоровані художньою ювелірною емаллю і патиною.

Все про подарунок:

Подарунок з копією револьвера Наган і Хрестами Бойової Заслуги.

Такий хрест був найвищою військовою нагородою Української повстанської армії (УПА) і Української головної визвольної ради під протекцією ОУН. Хрестами, як відзнаками, нагороджували всіх військовослужбовців УПА і цивільних осіб, які виконуючи свої обов'язки в бою, відзначилися особливим військовим чином, а також зустріли смерть на Полі Слави.

З 1944 року був затверджений наказ про установу ряду військових нагород для військовослужбовців УПА, куди і входила вища військова нагорода - Хрест Бойової Заслуги. Вже рівно через рік відбулися перші нагородження воїнів УПА. Зовнішній вигляд нагороди мав вигляд рівнокінечного хреста з виступаючими схрещеними мечами, вістря яких опущені вниз. У центрі хреста зображений ромб з українським тризубом. Хрест Бойової заслуги має 5 схожих між собою зовні ступенів відмінності, вони мають однаковий розмір: 2.7х2.7см і стрічку темно-червоного кольору з двома чорними горизонтальними смужками. На стрічці кожного хреста закріплені металеві зірочки, ідентичні металу хреста.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.