Подарунок "Птах щастя"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0201019003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
 • Розмір:
  385х280х44мм
7 513 грн

Цей сувенір стане відмінним подарунком для колег, друзів і рідних.

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит зеленого кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом. Декоровані художньою ювелірною емаллю, патиною і кристалами Swarovski.

Все про картину:

У наш час міфологічний образ всіх райських птахів з'єднався в єдиному понятті - птах Щастя. У слов'янській міфології птах Щастя є лише щасливим людям. Її образ наділяли незвичайними якостями: неземною красою, дивовижним солодкоголосим співом і добротою. Ця міфічна птиця є символом щастя, радості, удачі і з глибокої давнини вважалася талісманом.

"Птаха щастя" можна поселити у себе вдома. Вона буде служити оберегом і приносити в будинок щастя.

Сирин, Алконост, Гамаюн - птиці найдавніших легенд і оповідей. Про них згадують літописи, їх зображення збереглися серед ілюстрацій до стародавніх рукописних книг, на ювелірних виробах Київської Русі, в різьбі білокам'яних соборів далекій від Києва Володимиро-Суздальській землі. Найстаршими зображеннями Сирина в древньому мистецтві вважаються малюнки на ювелірних виробах Київської Русі, головним чином на золотих колтах (висячі підвіски або скроневі кільця в жіночому головному уборі) і срібних браслетах-зап'ястях. Її зображення служило оберегом. Образ птаха Сирин зустрічається на мереживах, у вишивці, дерев'яної різьби, в малюнках на домотканому полотні, предметах домашнього вжитку.

Міфічна птиця Сирин була тією істотою, яка спеціально намагалися знайти, зловити, приручити. Жила вона в райських кущах і часом спускалася на землю. Деякі джерела розповідають, що вона часто прилітала на величезний дуб, який ріс у Лукомор'я, вила гнізда і ростила пташенят.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.