Подарунок "Пістолет Макарова та нагороди"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206016054
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
5 688 грн

Цей подарунок оцінять колекціонери і любителі вогнепальної зброї.

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит синього кольору. Самі накладки і пістолет виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом. Декоровані художньою ювелірною емаллю і патиною.

Все про подарунок:

У подарунок входять копії пістолета Макарова і нагороди української армії: орден "Доблесть і честь", відміну Департаменту контррозвідки СБУ, орден Богдана Хмельницького III ступеня. Остання з перерахованих вище, це нагорода що вручається за відмінне і чудове виконання свого обов'язку службового, а також за виявлену доблесть і честь, дана нагорода призначена для військовослужбовців та для працівників Збройних Сил України.

Пістолет Макарова був створений в 1948 році, і названий в честь конструктора. Відомо, що поява на світ і популяризація його в маси пов'язана з конкурсом, що проводився в повоєнний час в пошуках нового пістолета, компактного типу для старшого складу командування Радянської Армії. Адже Наган і ТТ в той час вже застаріли, і необхідно було винайти нову і прогресивну вогнепальну зброю. У конкурсі брали участь багато конструкторів, але перемогу здобув пістолет Макарова, по ряду його позитивних характеристик, але з певними рекомендаціями щодо зміни. ПМ - це особиста зброя, яка видавалася співробітникам збройних сил, а також правоохоронних органів часів СРСР. ПМ взяли для озброєння рівно через 3 роки, після його створення.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.