Подарунок "Медицина"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0207001003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
 • Розмір:
  335х335х42мм
5 688 грн

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит синього кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом, декоровані патиною.

Все про картину:

Змія у багатьох народів символізує добрий початок, що забезпечує добробут дому і здоров'я тим, хто живе там, а також має магічну силу зцілювати рани і вчити людей лікарської майстерності.

В античному світі медицину символізувала не змія, а нешкідливий вуж. Саме вужі, ескулапи змії, жили в центрах культу бога лікування Ескулапа в Греції і Римі. Римляни дуже любили цих змій і містили їх при лазнях і купальнях.

У міфології країн Стародавнього Сходу змії фігурували часто, зазвичай разом з божествами, яких пов'язували зі здоров'ям людей і їх лікуванням.

В Європі ж змія не просто символізувала лікаря, вона символізувала мудрість і знання в цілому. Лікарі, як представники особливої ​​професії раніше за інших виділилися із середовища "вчених людей" а, може бути, і зовсім були першими вченими на Землі. Тому саме змія залишилася їх професійною емблемою.

Найвідомішими стали три емблеми медицини: посох Асклепія, кадуцей і чаша зі змією.

Посох Асклепія - сукувата палиця, навколо якої обвилася змія головою вгору - є одним з найбільш впізнаваних символів медицини приблизно з VIII ст. до н.е. За переказами, покровитель медицини Асклепій (у римській міфології - Ескулап), що мав божественне походження, був майстерним лікарем і міг навіть воскрешати з мертвих.

Чаша зі змією - вперше стала з'являтися на зображеннях в 800-600 роках до н.е. Спочатку чаша і змія були атрибутами Гігеї - дочки Ескулапа.

В подальшому ця емблема була забута на довгий час. І лише в XVI столітті, за пропозицією Парацельса, чаша зі змією стала медичним символом.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії