Подарунок "Ластівчине гніздо"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206025001
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло
1 375 грн

Це гарний подарунок, який буде приємний шанувальнику історії і різних архітектурних пам'ятників.

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева. Сама накладка виготовлена з міді, зверху покрита сріблом, декорована патиною.

Все про подарунок:

Територіально замок розташований в селищі Гаспра, і перебуває в 40-ка метровій висоті над морем, на скелі мису Ай -Тодор. Зовні "Ластівчине гніздо" виконано в дусі середньовіччя з красивими баштами вгорі замку.

Даний пам'ятник архітектури, можна назвати символом або головною емблемою півострова Крим.

Перший будинок на місці "Ластівчиного гнізда", був побудований після 1877-1878 років, для генерала у відставці. Наступним господарем даної будови був лікар А. Тобін, про нього також майже нічого невідомо, єдине, що після смерті, його будинок був проданий купчисі Рохманіной. Нова власниця будинку, знесла старий, і звела нову дерев'яну будівлю і прозвала її "Ластівчине гніздо".

Але це лише історія звідки пішла назва замка, адже його вид тоді, не мав нічого спільного з замком - пам'ятником який стоїть до сьогодні. Пізніше, в 1912 році побудувався новий будинок на замовлення якогось Штейнгеля, який дуже любив Крим і мріяв про романтичний замок в середньовічному стилі, "ластівчин" його прозвали швидше за все через висоту будівлі. На початку Першої світової, замок був перекуплений і в ньому відкрили ресторан, який пізніше закрили. Після цього, він був закритий, і лише з 1970-их років, його реконструювали і знову відкрили ресторан.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.