Подарунок "Козацькому роду нема переводу"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206013001
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
 • Розмір:
  370х370х40мм
5 013 грн

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір "Козацький роду нема переводу" оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена ​​з міцної тканини - оксамит синього кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і прикрашені золотом.

Все про подарунок:

"Козак - Мамай" - найдорожчий скарб спадкоємців козацьких родів, заповітний оберіг в будинку, який передавався у спадок від покоління до покоління. "Козак - Мамай" - це загадковий образ у багатовіковій історії виявився духовним символом українців, втілюючи переможны ідеали народу, його світоглядні орієнтири і національно-культурні напрямки.

Придбавши своє широке поширення в Україні XVIII-XIX століттях, народна картина "Козак-Мамай" освячувало мало не кожну українську хату, утворюючи своєрідний сакральний комплекс разом з традиційними іконопісними образами. Жодному другому древньому твору мистецтва не судилося прожити таке довге життя в стількох варіантах, повтореннях і копій.

Відомо, що козак в думах і помислити українців втілював народну силу духу, незламну волю в боротьбі з поневолювачів. Зображення козака на народних картинах за часів, коли запорізького війська вже не існувало, сприймалося як своєрідний пам'ятник героїчним минулим українського народу. Малювали "Козаков - Мамаєв" на полотнах і на стінах будинків, на дверях і віконницях, на кахлях і скрині. Навіть на липових вуликах іноді з'являлися такі козаки.

Для козака, селянина "Козак - Мамай" - це борець проти сил зла, як Георгій Побідоносець на поширених в той час іконах. Адже і Святий Георгій, і козак своєю доблестю домагалися щастя і благоденства для людей. "Козак - Мамай" - це колоритний фольклорний образ, втілення українського характеру, образ волелюбності, стійкості та невмирущості народу.

Під зображенням козака або на ньому, дуже часто міститься так зване вірш - дума. Написи можуть варіюватися від зовсім коротких: "Я козак Мамай, мене не займаючи", або: "Сидить козак на кобзою грає, що замислить, то все має", - в розлогих. Всі написи на цих народних картинах виконані чи римованою прозою, або віршем, а в окремих випадках додаються терміни з історичних козацьких пісень.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.