Подарунок "Козацькому роду нема переводу"
- Бренд:
- Артикул:0206013001
- 99
- Виробник:Україна
- Матеріал:мідь
- Матеріал рами:дерево
- Покриття:срібло, золото
- Розмір:370х370х40мм
Нова пошта
- - доставка у відділення/поштомат Нової пошти 1-2 дні
- - доставка кур'єром Нової пошти 1-3 дні
Міжнародна доставка
- - 5-30 днів
Доставка службами таксі по Києву
- - 15-90 хвилин
- - онлайн оплата
- - оплата на рахунок
- - накладений платіж Нова пошта
- - оплата при самовивозі
Термін повернення або обміну 14 днів
Випадки, коли ви не можете повернути, обміняти виріб:
- - з моменту продажу минуло понад 14 днів
- - немає документа що підтверджує покупку
- - вироби, що були у використанні
- - вироби, які були пошкоджені або внесені зміни
- - вироби, виготовлені за індивідуальним замовленням
- - ювелірні вироби не підлягають обміну чи поверненню
Опис товару
Характеристики подарунка:
Даний подарунковий сувенір "Козацький роду нема переводу" оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит синього кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і прикрашені золотом.
Все про подарунок:
"Козак - Мамай" - найдорожчий скарб спадкоємців козацьких родів, заповітний оберіг в будинку, який передавався у спадок від покоління до покоління. "Козак - Мамай" - це загадковий образ у багатовіковій історії виявився духовним символом українців, втілюючи переможны ідеали народу, його світоглядні орієнтири і національно-культурні напрямки.
Придбавши своє широке поширення в Україні XVIII-XIX століттях, народна картина "Козак-Мамай" освячувало мало не кожну українську хату, утворюючи своєрідний сакральний комплекс разом з традиційними іконопісними образами. Жодному другому древньому твору мистецтва не судилося прожити таке довге життя в стількох варіантах, повтореннях і копій.
Відомо, що козак в думах і помислити українців втілював народну силу духу, незламну волю в боротьбі з поневолювачів. Зображення козака на народних картинах за часів, коли запорізького війська вже не існувало, сприймалося як своєрідний пам'ятник героїчним минулим українського народу. Малювали "Козаков - Мамаєв" на полотнах і на стінах будинків, на дверях і віконницях, на кахлях і скрині. Навіть на липових вуликах іноді з'являлися такі козаки.
Для козака, селянина "Козак - Мамай" - це борець проти сил зла, як Георгій Побідоносець на поширених в той час іконах. Адже і Святий Георгій, і козак своєю доблестю домагалися щастя і благоденства для людей. "Козак - Мамай" - це колоритний фольклорний образ, втілення українського характеру, образ волелюбності, стійкості та невмирущості народу.
Під зображенням козака або на ньому, дуже часто міститься так зване вірш - дума. Написи можуть варіюватися від зовсім коротких: "Я козак Мамай, мене не займаючи", або: "Сидить козак на кобзою грає, що замислить, то все має", - в розлогих. Всі написи на цих народних картинах виконані чи римованою прозою, або віршем, а в окремих випадках додаються терміни з історичних козацьких пісень.
Відгуки 0
Немає відгуків про цей товар.
Питання 0
Ще не було питань.