Подарунок "Древнє Скіфське золото"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0203001006
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  натуральне дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
1 475 грн

Цей сувенір прекрасно підійде в якості подарунка для друзів і рідних.

Характеристики картини:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і прикрашені позолотою. Декоровані патиною.

Все про картину:

В основі композиції подарунка сцена з побуту, скопійована з древнього скіфського прикраси.

Скіфи - давній народ, який існував з VIII століття до н.е. і до IV столітті н.е. Історично, під скіфами маються на увазі іраномовне плем'я, яке населяло степову зону Північного Причорномор'я (від Дона до Дунаю). Цю країну греки називали Скіфією. Головною ознакою того чи іншого виробу до скіфської приналежності - це особливий спосіб зображення тварин, що отримав назву "звіриний стиль", який був притаманним скіфського народу. Також існували кам'яні, схематизували статуї скіфських воїнів, які встановлювалися на їх курганах.

Особливостями "звіриного стилю" скіфів є надзвичайна характерність, жвавість і динаміка їх образів. Дивовижна пристосованість цього народу до зображення форм предметів. У прикладному скіфському мистецтві IV-III століттях до нашої ери образи тварин отримали все більшу орнаментальность і лінійно-площинне трактування. Також існували кам'яні, схематизували статуї скіфських воїнів, які встановлювалися на їх курганах. Грецькі майстри з V-го століття до нашої ери виготовляли для скіфів предмети декоративно-прикладного мистецтва, намагаючись збагнути з їх художніми смаками і стилем.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.