Подарунок "Богдан Хмельницький на тлі Софійського собору"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0205006003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло
 • Розмір:
  380х490мм
9 938 грн

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір "Богдан Хмельницький на тлі Софійського собору" оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена ​​з міцної тканини - оксамит бордового кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом. Декоровані патиною.

Все про подарунок:

Гетьман України Богдан Хмельницький (1595-1657гг.) Народився в сім'ї службовця при дворі коронного гетьмана Жолкевського, Михайла Хмельницького пізніше Чигиринського підстарости. Навчався в колегіумі єзуїтів в місті Львові в одній з братських шкіл і знав багато іноземних мов. У 1620 році брав участь в поході Жолкевського на Молдавію. Під Цецорою в бою з татарами потрапив в полон, звідки повернувся через два роки і вступив до Запорізького Війська. У 1647 році почав підготовку повстання проти польської влади в Україні, яка закінчилася в січні 1648р. і поклала початок національно-визвольній війні в 1648-1654 році.

Фактично вся Україна була звільнена від поляків під керівництвом Хмельницького. На початку війни Богдан Хмельницький сформулював ідею незалежної України, створив регулярне військо і упорядкував податкову систему, ввів полково-сотенний адміністративний устрій, судочинство, встановив дипломатичні відносини з декількома іноземними державами. У 1651р. козаки через зраду союзників зазнали розгромної поразки під Берестечком, але у 1652 році під Батогом розгромили двадцяти тисячну армію шляхти. У 1654 році Богдан Хмельницький із стратегічних міркувань прийняв рішення підписати з царем Пере яславскій договір про входження України до складу Московської держави, завдяки якому гетьман обирався військом і набував головну влада в Україні, мав право самостійних відносин з правителями іноземних держав, за винятком польського короля і турецького султана. У внутрішніх справах гетьман залишався самостійним.

Богдан Хмельницький помер 27 липня 1657 році і був похований в рідному маєтку в селі Суботів.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.