Подарунковий набір "Довідник козацька мудрість"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0401003001
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, натуральна шкіра
 • Покриття:
  срібло
29 550 грн

Характеристики набору:

Даний подарунковий набір складається з трьох чарок і графином під алкоголь, з накладкою "Козацький роду нема переводу". Все це укомплектовано твердою шкіряною коробкою у вигляді книги "Довідник козацька мудрість. Науково-практичний коментар", з накладками з міді, з покриттям срібла і декораціями ювелірною емаллю.

Все про набір:

Не забувати свою історію, долучитися до козацької мудрості з друзями і обговорити феномен козацтва можна з "Довідником козацької мудрості". У ньому є все для того, щоб пофілософствувати з друзями в доброму настрої про козацької звитяги і вдатися до спогадів "старовини глибокої".

У минулому українського народу було неповторне і легендарне явище - Запорізька Січ. Козацтво - це не тільки суспільне становище з особливим способом життя, не тільки самобутнє військове формування з тільки йому властивим хитросплетенням дипломатичних відносин з близькими і далекими сусідами. Козацтво було неповторною моделлю суспільного розвитку з оригінальним соціально - політичним устроєм, своєрідним побутом, традиціями, етичними і правовими нормами, культурою, фольклором. З козацтвом пов'язана величезна кількість специфічних термінів і виразів, які сьогодні малозрозумілі не тільки більшості, а й багатьом історикам. Козацтво - це дуже широкий в своїх проявах і різноманітності світ - загадковий і привабливий. Він завжди притягував до себе неординарних і талановитих людей. Літопис українських земель зберігає в собі славний період козацтва. Якщо без верби і калини нема України, то без атрибутів козацької символіки немає і самого козацтва. Можна сказати, що мода на козацьку символіку буде жити ще довго серед українського народу. Козацтво мало свої символи-знаки відмінності, або клейноди. Це - хоругву, бунчук, булава, печатка з гербом. Козацька символіка була твором народу і зараз залишається в пошані.

 

Набір не комплектується алкоголем!

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії