Подарункова картина "Полювання на кабана"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0204001012
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло
 • Розмір:
  225х260х23мм
1 775 грн

Цей сувенір підійде в якості подарунка для справжнього мисливця і займе гідне місце серед мисливських трофеїв.

Характеристики подарунка:

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит фіолетового кольору. Сама накладка виготовлена з міді, зверху покрита сріблом.

Все про подарунок:

Полювання - це улюблене проведення часу мільйонів людей, їх активний вид відпочинку, спорт, змагання, а так само можливість тісного спілкування з природою і її представниками. Полювання - це традиції, історія, ритуали, мисливські собаки, зразки стрілецької та холодної зброї і всілякого спорядження, твори літератури і мистецтва, в загальному - це частина культури будь-якого народу.

Наш подарунок буде нагадувати вам про час, проведений за своїм захопленням і про здобуті трофеї.

Ікла кабана - страшна зброя, що дозволяє йому успішно захищатися від таких сильних хижаків, як ведмідь і вовк. Кабан - швидкий, чуйний, обережний звір. Під час загону він рухається відрізками 20-50 метрів, розвиваючи швидкість до 40 кілометрів на годину. Він робить стрибки до 4,5 метрів в довжину, може бігти без відпочинку до 15 км. Кабани швидко і легко плавають, впевнено ходять по болотах, легко піднімаються на круті схили.

У багатьох міфологіях символ бойової потужності і родючості. У гомерівської і древньогерманскій епосі є опис бойового знака - "голови вепра" на шоломі воїна. Цей знак відомий також по микенським, римським, давньогерманським археологічним пам'яткам.

У кельтів кабан - свята тварина, що володіє магічними здібностями. Він допомагає на війні, захищає воїна.

Кабан також є символом гостинності. Голова кабана символізує здоров'я і зберігає від небезпеки, дає силу життя, що міститься в голові. Символ кабана може принести достаток і удачу. Також кабан уособлює духовну і світську владу цього світу.

У японців вепр символізує хоробрість, завоювання і всі військові доблесті. У скандинавів і тевтонців вепр символізує родючість і врожай. У Китаї кабан є символом багатства лісів. Це все різноманіття значень зібрано в образі кабана що біжить, який гідно оцінить мисливець.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.