Подарункова бібліотека "Енциклопедія історії України"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0501003091
 • Колір:
  коричневий
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра
 • Мова видання:
  українська
48 750 грн

Це видання прикрасить будь-яку бібліотеку або робочий кабінет, і відмінно підійде в якості подарунка для друзів, колег, керівника.

Характеристики бібліотеки:

Дана подарункова бібліотека складається з 10 томів. Книги оформлені в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи. Книги прикрашені красивими мідними накладками, які покриті сріблом, а також, по всьому периметру, книги прикрашені золотим тисненням. З бічної частини книг є кольоровий зріз. Бібліотека укомплектована дерев'яною шафою.

Все про книгу:

Енциклопедію видає Інститут історії України Національної академії наук України (Київ). До роботи над енциклопедією залучені Інститут археології Національної академії наук України (Київ) та Інститут українознавства імені І. Крип'якевича Національної академії наук України (Львів), а також багато вчених різних міст України, запрошених до роботи над енциклопедією, є автори з Польщі, Росії, Литви, Канади.

Загальна кількість авторів згідно списку робочої групи складає 864 вчених, але це неповні дані, орієнтовно число їх доходить близько тисячі.

В енциклопедії представлені відомості про видатних громадських діячів, вчених, діячів культури і мистецтва, освіти, основні історичні події України, охарактеризовано життя українців в інших державах, надано відомості про окремих видатних людей планети, тим чи іншим чином пов'язаних з Україною та про вчених, які істотно вплинули на розвиток історичної науки.

Енциклопедія історії України є працею великого колективу вчених України, в якій підбито підсумок досягнень національної історіографії. Ілюстративний матеріал до енциклопедії заслуговує на окрему увагу. Ретельно підібраний, він нерідко додає нові відомості для уважного читача. Ілюстрації чорно-білі, але це властивість всіх енциклопедій з історії: більшість ілюстрацій складають старі чорно-білі фотографії і старі гравюри.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.