Копії з вогнепальною зброєю

Копії з вогнепальною зброєю - доступна ексклюзивність

Вогнепальна зброя є невід'ємним елементом історії людства. З її допомогою люди захищали своє житло, полювали на тварин і вступали в кровопролитні сутички за свою Вітчизну. Сучасні закони строго регулюють оборот зброї, а тому великою популярністю користуються якісні копії багатьох вогнепальних зразків. Така копія може служити дорогим подарунком, подарованим значимого або коханій людині. Копії пістолей, пістолетів, рушниць і автоматів прийнято дарувати на ювілеї, річниці спільного життя і пам'ятні для одержувача дати. Зброя є універсальним презентом: їй зрадіють не тільки мисливці і військові, але й цивільні особи.

 

Копії зброї в порівнянні з оригіналом набагато доступніше. Скажімо, копію кремнієвого рушниці вартістю 2 мільйони доларів, можна купити всього за 200 Євро. При цьому якість дубліката нічим не поступається прототипу.

Які копії з вогнепальною зброєю можна купити в нашому магазині?

  • "Револьвер Colt 1873 року випуску" - макет культового на Дикому Заході зразка зброї. Його використовували як військові формування, так і цивільні особи. Кольт цінувався за високу точність, безвідмовність поворотного механізму і великий боєзапас барабана. Зовні макет нічим не поступається оригіналу і має аналогічні з ним рухомі частини: курок, барабан та спускову скобу. Кольт покритий латунню, яка захищає поверхню револьвера від подряпин і негативних факторів навколишнього середовища.
  • "Кремінний пістолет XVIII століття" - масогабаритний макет пістолета з трьома обертовими стволами з вкритої міддю стали. Є копією експериментального зброї часів 18 століття. Має пластикові накладки, що імітують дерево. У моделі також є ударно-спусковий механізм, який приводить у оригинальному пістолеті приводить в дію боєзапас, що складається з ваги порохового заряду, свинцевої кулі і паперового пижу.
  • "Шестиствольний револьвер" – макет англійської зброї часів 18 століття, який отримав назву "перечниця". Має рухомий ударно-спусковий механізм, що приводить в дію обертаються шість стовбурів барабанного типу. Даний вид зброї використовувався переважно цивільними особами для захисту від злодіїв. Особливо популярним він був у кінці 19 століття, коли приватні домоволодіння піддалися нападу воєнізованих банд.
  • "Мушкет 1772 року" – основна зброя піхоти Англійської армії 18 століття. Модель має автентичний зовнішній вигляд, оснащена рухомим курком і затвором. Оригінал цінувався за доведений до досконалості кремнієвий механізм, швидкість заряджання і просту конструкцію. Гвинтівка побувала в ряді військових конфліктів: в тому числі Наполеонівських війнах, революційних боях на території США і в придушенні колоніальних бунтів.

Копії з вогнепальною зброєю - замовити оригінальний подарунок в сертифікованому магазині

Відвідайте інтернет-магазин exklusi.com і придбайте ексклюзивні подарунки для друга, близької людини, колеги або ділового партнера на вибір. Вас чекають копії карабінів, мушкетів піхотного зразка, автомата Калашникова, штурмової гвинтівки МР44 і крем'яного пістолета Брешія 1825 року.

 


Копії з вогнепальною зброєю

Показано з 1 по 24 із 25 (всього 2 сторінок)