Копії булави

Копії булави: незвичайний подарунок

Булава – популярна холодна зброя, що за значущістю і різноманітністю поступається лише гвинтівкам і пістолетам. Булава це і засіб самозахисту, і метальний снаряд і смертельна зброю ближнього бою і символ державної влади. З її допомогою можна нанести швидкий удар і продемонструвати оточуючим свою значимість. Булава була у людей епохи неоліту, римських воїнів, російських солдатів і німецьких бійців в армії Вермахту 20 століття.

Булава: декоративну зброю, ексклюзивний презент і символ влади

У нашому онлайн-магазині можна придбати наступні копії булави:


  • "Булава гетьмана Богдана Хмельницького" - копія холодної зброї в подарунковому футлярі зі справжнього дерева. Прикрашена мідними накладками, які в свою чергу, прикрашені срібним напиленням і патиною. У декорі даного виробу також присутні кристали Сваровскі, срібло 999 проби і призначене для виготовлення ювелірних прикрас золото. Згідно з легендою, польський король пропонував  Богдану Хмельницькому булаву як символ вірності Польської корони. Але гетьман-патріот відмовився ставати васалом і присягнув своєму народу. Під час державної присяги йому вручили церемоніальне зброю, копію якого ви якраз і можете придбати в якості презенту.
  • "Булава Кирила Розумовського" – втрачений символ державної влади Україні. Був відібраний Катериною II і прихований у московських сховищах цінностей. Дана модель являє собою 100% копію знаменитої церемоніального зброї. Вона виготовлена ​​з міді і покрита шаром ювелірного золота. Навершя прикрашено каменями Сваровскі, якими замінені діаманти оригіналу. Булава Розумовського – чудовий подарунок керівникові, представникам дружніх колективів або бізнес-партнерам. Особливо він цінується і бізнесменів з України.

Купити копії булави: дорогий і універсальний подарунок

У магазині exklusi.com можна замовити копії булави на вибір. Покупцям доступні якісно зроблені моделі церемоніальних предметів, символів державної влади існуючої холодної зброї. Ми робимо все можливе, щоб клієнти отримали кращий купівельний досвід. Для цього ми передбачили декілька способів оплати, багатий вибір транспортних компаній і якісну упаковку кожного замовлення.


Копії булави

Показано з 1 по 16 із 16 (всього 1 сторінок)