Подарункові макети та копії зброї

Подарункові макети та копії зброї

Основне призначення зброї – забезпечення захисту чи здійснення нападу у небезпечній ситуації чи під час бойових дій. Але її можна використовувати в колекціонуванні і навіть як елемент інтер'єрного дизайну. Наш магазин пропонує безліч подарункових макетів та копій різних видів озброєння, які можна придбати для себе або як оригінальний подарунок. Доречним буде презентувати колаж чи репліку начальнику, діловому партнеру, родичу або інвестору компанії. Одержувач гарантовано вас запам'ятає та згадуватиме при кожному огляді зброї.

Для всіх товарів, представлених в асортименті, характерні наступні особливості:

 • надійний захист у вигляді скла та/або подарункового футляра;
 • максимальний ступінь реалістичності – зовнішній вигляд виробів саме такий, як у реальної зброї;
 • сувенірне призначення – незважаючи на подібність до справжніх пістолетів, ножів тощо, наші вироби є саме предметами дарування та колекціонування;
 • використання у виробництві високоякісних матеріалів – натурального дерева, срібла, платини, позолоти, міді тощо;
 • оригінальна композиція – окрім реплік в комплектацію може входити книга, ордени та інші знаки нагороди, патрони та усілякі тематичні предмети.

Детальні описи та фотографії дозволять легко знайти чудовий подарунок з урахуванням індивідуальних запитів.

Різноманітні макети та копії зброї у нашому каталозі

У розпорядженні наших покупців є репліки зброї різних видів та історичних періодів:

 1. Копії булав легендарних українських воїнів. Справжньому патріоту можна подарувати макет зброї гетьмана Івана Полуботка чи Богдана Хмельницького, упакований в футляр із натурального дерева та прикрашений сріблом, платиною чи позолотою. Ці особистості зробили величезний внесок в історію України та прославилися не лише своїми політичними здобутками, але й навичками ведення бою.
 2. Копії холодної зброї різних країн. У каталозі представлені не просто окремі макети, а тематичні колажі, кожен з яких дозволяє глибше поринути в історію та військові традиції Франції, України, Австро-Угорщини, Болгарії, Німеччини. Особливою популярністю користуються моделі, пов'язані з авіацією.
 3. Копії вогнепальної зброї легендарних виробників, доповнені нагородами. Залежно від того, хто є одержувачем презенту, та власних вподобань можна замовити репліку пістолета Макарова, Стєчкіна, Парабелум, ТТ, Форт тощо. Ефектно виглядають колажі, в яких поєднуються макети вогнепальної та холодної зброї, а ордени ще сильніше підкреслюють глибокий сенс презенту.

Між собою вироби відрізняються за кількістю елементів, використаними матеріалами, історичною епохою, видом зброї, декоративним оформленням та вартістю.

Як обрати статусний подарунок?

Дарувати репліки варто людям, які захоплюються військовою історією, вже мають макети зброї чи, на думку дарувальника, зможуть оцінити креативність презенту. Переважно це чоловічий подарунок, але також підходить для сімей військовослужбовців чи пар, які займаються колекціонуванням копій пістолетів, автоматів або національної зброї різних країн світу.

Для вдалого пошуку рекомендуємо:

 1. Дізнатися про вподобання одержувача подарунка. Важливо вгадати, який макет дарувати, адже комусь подобаються булави, іншим цікаві ножі та мечі, а третім до вподоби пістолети й автомати.
 2. Визначитися з тим, яка зброя вам потрібна – старовинна чи сучасна.
 3. Використовувати фільтри пошуку для відбору товарів із підходящими характеристиками.
 4. Уважно вивчити не лише фотографії, але й опис, де розповідається про історію зброї.

Подарункові макети та копії зброї

Показано з 1 по 24 із 45 (всього 2 сторінок)