Письмовий настільний набір

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  24877
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  дерево, шкіра
29 275 грн

Характеристики набору:

Даний настільний набір виготовлений з натурального дерева і обшитий шкірою. Прикрашений набір накладками з міді, зверху покритими золотом і декоровані кристалами Swarovski.

Все про набір:

Настільний набір буде чудовим подарунком, який буде до лиця діловій людині. Набір з легкістю буде гармоніювати в будь-якому кабінеті, офісі та будинку. Письмовий настільний набір невід'ємна річ у кабінеті, він організовує Ваш стіл і додасть затишок кабінету.

Ексклюзивний настільний набір з італійської шкіри це один з особливо важливих елементів інтер'єру. Він відмінно впишеться в інтер'єр кожного керівника компанії. Адже офіс є індикатором, внаслідок якого можна встановити, як керівник звертається до своєї роботи і свого робочого місця, до свого бізнесу, до людей, які його відвідують, і як він сформований в загальному. Також цей набір підійде будь-якій людині, адже він вважається необхідним елементом для формування письмового столу. Цей набір зумовлений для людини, яка обирає престиж і цінує стиль. Але в той же час він підходить людині, яка обирає простоту і стислість речей, які розташовуються навколо неї.

Набір складається з шести роздільних елементів.

 

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії