Піратська скриня

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0401001001
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, дерево
 • Покриття:
  срібло
14 163 грн

Характеристики набору:

Даний подарунковий набір складається з великої накладки з монетами пірата і оксамитовим ложементом під пляшку. Накладка виготовлена з міді, покритої сріблом. Все це укомплектовано твердою дерев'яною скринею, якиа також прикрашена мідними накладками.

Все про набір:

Якщо ваша душа просить пригод, ви чуєте дзвін піастрів і хочете пройтися за скарбами, то "Піратська скриня" втамує усі ваші печалі. У ньому є і піастри, і карта для пошуку пригод.

Ця піратська скриня для тих, хто в дитинстві зачитував до дірок "Острів скарбів" і "Одіссею капітана Блада". Той, хто читав чудову повість Роберта Стівенсона "Острів скарбів", напевно пам'ятає одноногого Сільвера і його папугу. Пернатий супутник пірата, будучи в хорошому настрої, часто гримав: "Піастри! Піастри! Піастри!" Що ж це були за монети, що так подобалися тодішнім джентльменам удачі?

В кінці XV століття в світі відбулися дві знамениті події. Перше - відкриття Христофором Колумбом Нового Світу. Друге - початок карбування в Іспанії срібних монет, які отримали назву песо. Монета важила 25 грамів срібла і була еквівалентна восьми реалам. Песо, викарбувані на монетних дворах Старого і Нового світла, стали називати піастрами. Піастри можна вважати "батьками" доларів США.

 

Набір не комплектується алкоголем!

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.