Комплект книг "Історія дипломатії" у 3 томах

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302008013
 • Розміри (ДxШxГ):
  310 x 225 x - мм
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, тиснення золотом, мармуровий обріз
 • Мова видання:
  російська
31 425 грн

Книги оформлені в обкладинку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Палітурка прикрашена золотим тисненням, а обріз прикрашений мармуруванням.

Все про книгу:

Дипломати - найбільш значущі представники національних еліт. У третьому тисячолітті від майстерності дипломатів і раніше багато що залежить. Це подарункове видання "Історія дипломатії" буде цікаво всім, хто цікавиться політикою, історією, долями націй і країн. З книги можна буде дізнатися скільки воєн і катастроф змогло уникнути людство завдяки праці дипломатів.

Мистецтво дипломатії - "Двічі подумати, перш ніж нічого не сказати..."

Історія людства - нескінченна низка конфліктів, криз і воєн. Але завжди, перш ніж на полях битв сходилися багатотисячні армії, починали невидиму битву за інтереси своїх держав переговорники і парламентарі...

Чим цивілізованіше ставали відносини між народами і державами, тим більш значущою ставала роль людей, здатних здобувати перемоги не зброєю, а словом. Так дипломатія стала однією з найпрестижніших професій.

Прикладом дипломатії давніх часів є Спарта. Вона свого часу була єдиною частиною Грецького світу, яку формально не завоював македонський правитель Філіп. Після здійснення бойових дій, отримавши контроль над усією Грецією, Філіп направив в Спарту лист - ультиматум з такими словами: "Якщо я увійду в Даконіку, я зрівняю Спарту з землею". На що горді спартанці йому відповіли: "Якщо". Цар Філіпп був настільки захоплений відповідним посланням спартанців, які на той момент не могли виставити сильного війська, що залишив їх землі в спокої. Цей випадок показує значимість дипломатії. Гордий маленький народ зумів зберегти свій суверенітет. Ось що значить дати гідну відповідь.

Бібліографічна рідкість - тритомний цикл "Історія дипломатії" викладає коротку історію дипломатії від стародавніх часів до новітнього часу.

Купить комплект книгу "История дипломатии" в 3 томах Вы можете в нашем интернет-магазине Exklusi.com с быстрой доставкой по всей территории Украины.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.