Колаж "Шабля карабела і гетьмани України"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0206018003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь
 • Матеріал рами:
  дерево
 • Покриття:
  срібло, золото
37 600 грн

Даний подарунковий сувенір оформлений в багет з натурального дерева і захищений щільним склом. Фонова основа виготовлена з міцної тканини - оксамит червоного кольору. Самі накладки виготовлені з міді, зверху покриті сріблом і золотом. Декоровані художньою ювелірною емаллю і патиною.

Цей колаж заповнений життєдайними символами зародження Української державності. Він віддзеркалює історію країни, показує силу її характеру та підкреслює особливо яскраві моменти становлення та життя.

Шабля - карабела стала дуже популярною в середині XVII століття в Східній Європі. Карабела, крім свого прямого призначення, мала і статусне значення, була гордістю козака. Деякі шаблі передавалися з покоління в покоління. Характерною ознакою карабели є потужна рукоять з навершям у вигляді стилізованої "голови орла". Козаки Запоріжжя швидко оцінили бойові якості цієї польської шаблі та з задоволенням застосовували її самі під назвою "шабля орла". Такі шаблі були у багатьох історичних особистостей як, наприклад у запорізького козака Василя Кочубея.

Медалі з зображенням гетьманів Богдана Хмельницького, Івана Виговського, Івана Мазепи, Данила Апостола. Величні гетьмани України. Кожен з них вписав славетну главу в книгу державності України. Слава, мужність, видатні таланти об’єднують чотирьох гетьманів України. Вони були дуже різні. Кожен із них залишив свій слід в історії Українського гетьманства.

Підкова - символ щастя та оберіг. Саме ця підкова була знайдена на місці боїв під містом Хотином.
Історичну добу відтінено талерами, що в той час ходили на території України. Українські пам’ятки XVII-XVIII століття задокументували слово талер у значенні конкретної грошової одиниці.

Чубук або люлька є невід’ємним атрибутом славного звитяжного українського козацтва. Добра люлька в козаків була поставлена в ряд із найкращою зброєю. Про "чаклун-траву" є згадка, що козаки палили її у чубуках, "щоб шабля не брала".

Це оригінальний і ексклюзивний подарунок прикрасить будь-який інтер'єр і буде гідно оцінений колекціонерами старовинних предметів.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.