Колаж "Грюнвальдська битва"

 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0201006003
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал:
  мідь, срібло
 • Розмір:
  32х50см
6 488 грн

Колаж Грюнвальдська битва, що символізує знамениту битву середньовічної Європи, стане чудовим подарунком шанувальнику та поціновувачу історичних подій, військової тематики та епохи Середньовіччя загалом.
Грюнвальдська битва по праву вважається однією з найбільших битв середньовічної Європи. Також битва під Грюнвальдом є однією з важливих перемог в історії, розвитку та існування Польщі та Литви під час польсько-литовського союзу.

Битва під Грюнвальдом - це битва між військом Тевтонського ордена та польсько-литовським військом. Битва датується 1410—1411 роками, після вирішального бою за перемогу, отримали польсько-литовські завойовники над тевтонським військом.
Цікавим є той факт, що навіть незважаючи на поразку військо хрестоносців змогло витримати двомісячну битву за свою столицю, і при цьому зазнали мінімальних територіальних втрат у результаті мирної угоди 1411 року.
Щоправда, територіальні суперечки тривали ще 1422 року, коли було укладено Мельнський мир.
В результаті Грюнвальдської битви помінявся баланс сил, і польсько-литовський союз став лідером Східної Європи.

Колаж виготовлений з міді покритої сріблом і обрамлений у багет з натурального дерева.

Купити колаж "Грюнвальдська битва 1410" можна у нашому інтернет-магазині Exklusi.com зі швидкою доставкою по всій території України.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.