Книга "Забуте минуле околиць Петербурга" Пиляєв М.І.

⭐ Ручна робота ⭐ Сертифікат ⭐ Футляр ⭐Література та історія
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Артикул:
  0302003038
 • Обкладинка:
  тверда
 • Кількість сторінок:
  528
 • Країна виробництва:
  Україна
 • Матеріал обкладинки:
  натуральна шкіра, мідь, сріблення, золочення
 • Мова видання:
  російська
30 338 грн

Дане видання може бути корисним досить широкому колу читачів. Використовувати її можна як навчальний посібник у школі чи університеті, а також просто з освітньою метою сидячи вдома, за чашкою чаю.

Книга допоможе дізнатися багато нового та цікавого про історію міста, з літератури та просто про край.

Про книгу

Ця подарункова книга оформлена в палітурку з натуральної високоякісної шкіри ручної роботи, виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti». Обкладинка прикрашена красивою мідною накладкою, яка покрита сріблом і золотом, а також, по всьому периметру, книга прикрашена золотим тисненням. На книзі є прикраси художньої ювелірної емаллю. З бокової частини книги є кольоровий зріз. Книга комплектується шкіряним твердим футляром, який повністю прикрашений мідними накладками, також покритими сріблом та золотом та декоровані емалями.

Книга "Забуте минуле околиць Петербурга" є ексклюзивним подарунковим виданням, якому точно будуть раді багато читачів, а особливо ті, хто любить історію і дізнаватися про щось нове. Подарункова книга про Петербурзі представлена ​​в упаковці, а також виготовлена ​​завдяки ручній роботі найвищої якості.

У книзі "Забуте минуле околиць Петербурга" ви зможете побачити рідкісні відомості про цікаві та давно забуті околиці міста. Що стосується стилю написання, то книга написана з історичними нотами, а зібрані в ній як історії мешканців міста, так і інші джерела, які також будуть корисні для прочитання та вивчення.

Унікальність книзі надається завдяки діалогам та бесідам читача з автором, у цьому є свій шарм та унікальність, який зараз майже ніде не зустріти.

Немає відгуків про цей товар.

Ще не було питань.

Товари з цієї категорії